Edirne'de Bayramın Ardından Alışveriş Hareketliliği - Son Dakika

Edirne'de Bayramın Ardından Alışveriş Hareketliliği

16.09.2016 15:49
Edirne'de Bayramın Ardından Alışveriş Hareketliliği, System.String[]

Edirne'de, 9 günlük bayram tatilini fırsat bilen vatandaşlar bölgenin büyük pazarlarından biri olan Ulus Pazarı'na ilgi gösterdi.

Edirne'de, 9 günlük bayram tatilini fırsat bilen vatandaşlar bölgenin büyük pazarlarından biri olan Ulus Pazarı'na ilgi gösterdi.

Başta çevre iller ile komşu ülkeler Bulgaristan ve Yunanistan'dan gelen çok sayıda ziyaretçi, pazarda hem baharlık kıyafet alışverişlerini hem de çocuklarının okul alışverişlerini yaptı.

Esnaflardan İrfan Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, satışların yoğun olduğunu belirtti.

Vatandaşların pazara ilgi gösterdiğini ifade eden Doğan, "Pazarımız her hafta ilgi görüyor. Bu hafta tatil olması ve pazartesi günü okulların açılacak olmasından dolayı ilgi daha da fazla. Fiyatlarımız her zamanki gibi mağazalara göre daha uygun. Biz kalabalıktan dolayı memnunuz." ifadelerini kullandı.

Esnaf Ahmet Bilir de, esnafın işlerinin çok iyi gittiğini söyledi. Yoğunluktan memnun olduklarını aktaran Bilir, esnafa hayırlı işler diledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Edirne'de Bayramın Ardından Alışveriş Hareketliliği - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

ALS hastalığına yakalanan eski Karabüksporlu Shelton, hayatını kaybetti S&P Türkiye'nin kredi notunu 'B+' olarak teyit etti, görünümünü değiştirmedi Survivor'dan diskalifiye edilen Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan mesaj: Kocacığım çabuk gel Son Dakika: Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile görüşmelere başladı İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı BAE'nin ABD ile yaptığı F-35 savaş uçağı anlaşmasının bedeli 23 milyar dolar İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı