Elazığ'da bir garip olay: Biri elindeki taşla iş yerinin camını kırdı, diğeri kaydetti - Son Dakika

Elazığ'da bir garip olay: Biri elindeki taşla iş yerinin camını kırdı, diğeri kaydetti

Son Güncelleme: 24.05.2023 11:45

Elazığ'da bir garip olay: Biri elindeki taşla iş yerinin camını kırdı, diğeri kaydetti Elazığ'da, dün gece saatlerinde bir dükkanın önüne gelen yüzü kapalı bir kişi, elindeki taşla iş yerinin camını kırdı.

Elazığ'da bir garip olay: Biri elindeki taşla iş yerinin camını kırdı, diğeri kaydetti

ELAZIĞ - Elazığ'da, dün gece saatlerinde bir dükkanın önüne gelen yüzü kapalı bir kişi, elindeki taşla iş yerinin camını kırdı. Yanındaki başka bir kişinin de cep telefonuyla kayıt altına aldığı olay, güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay dün gece saatlerinde Yeni Mahalle'de bulunan bir bayan kuaförünün önünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, kimliği belirsiz iki kişi kuaför dükkanının önüne geldi. Zanlılardan biri elindeki taşla iş yerinin camını kırdı. Yanında bulunan diğer şahıs da cep telefonu ile olayı kaydetti. Yaşanan olay, çevrede bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Sabah saatlerinde dükkanını açmak için iş yerinin önüne gelen işletmeci, gördüğü manzara karşısında şok geçirdi. Haber verilmesi üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. İşletmeci şikayetçi olurken, polis ekipleri zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Elazığ'da bir garip olay: Biri elindeki taşla iş yerinin camını kırdı, diğeri kaydetti - Son Dakika


Advertisement