Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı - Son Dakika

Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı

12.02.2014 10:40
Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı, System.String[]

Elazığspor Kulübü'nde yeni yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Elazığspor Kulübü'nde yeni yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, 7 Şubat'taki Olağanüstü Genel Kurul'da Selçuk Cengiz Öztürk başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.

Bu kapsamda, asbaşkanlığa Selami Öztürk, genel sekreterliğe Osman Biçer, 2. başkanlığa ise Mehmet Kaya, Ayhan Polat, Harun Hoşdil ve Veysel Demirci getirildi.

Ayrıca, Korkut Şerifoğulları profesyonel futbol takımları sorumlusu ve basın sözcüsü, Hasan Uygur altyapı sorumlusu, Burhan Şener, Erkan Mahmat ve Çağlar Duran hukuk işleri koordinatörü, Ekrem Yılmaz ve Mehmet Zafer Yetiş sosyal faaliyet ve taraftar sorumlusu, Hasan Celal Kaya, Halil Akpınar ve Necmettin Arslan tesisler ve stadyum sorumlusu, Abdullah Yiğit, Enes Hardalaç ve Ahmet Yaşar proje ve sponsorluk sorumlusu, Mehmet Zafer Yetiş ve Ahmet Yaşar kurumsallaşma sorumlusu, Burhan Şener ve Ahmet Fethi Koç basketbol takımı sorumlusu, Burhan Taneli sağlık işleri sorumlusu, Selahattin Öztürk de dış ilişkiler, temsil ve ağırlama sorumlusu oldu.

Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı
Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Kervansaray Holding'e kayyum ataması sırasında rüşvet dağıtıldığı iddiası HSK'ya taşındı Son Dakika! CHP'den istifa eden Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy tutuklandı Avukatlık ücretlerinin fiyatı değişti! İşte yeni tarife Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Ozan Tufan'dan transfer itirafı: Crystal Palace Sörloth'u alınca benim transferim olmadı Ahmet Çakar'dan Terim ve maçın hakemine sert sözler: Ben o zaman 40 yıl hokkabazlık yapmışım 23 banka ve 30 finansal kuruluş arasında protokol imzalanarak esnafa kredi yapılandırma kolaylığı sağlandı