Son Dakika Haberleri: Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Hakan Hatipoğlu Oldu

Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Hakan Hatipoğlu Oldu

27 gün önce

Survivor'da finale günler kalan adaya veda eden isim belli oldu. Turabi, Hakan, Anıl ve Damla'nın eleme adayı olduğu yarışta adaya veda eden isim Hakan oldu.

Her bölümü büyük bir merakla izlenen Survivor, 29 Haziran Cuma günü yayınlanacak bölümle final yapacak. 6 yarışmacının kaldığı yarışta Kıbrıs'a 6 kişi gidecek. Acun Ilıcalı, ada konseyinde rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden ismi açıkladı.

HAKAN HATİPOĞLU YARIŞMAYA VEDA ETTİ

Damla, Hakan, Turabi ve Anıl'ın aday olduğu konseyde adaya veda eden isim Hakan oldu. Veda etmeden önce açıklama yapan Hakan, "Çok iyi bir sezon geçirdim. Çok iyi arkadaşlar tanıdım. Cumali diye bir kardeş tanıdım. Yağmur, Funda, Nagihan diye kız kardeş kazandım. Hayatımın en büyük sürprizini aldım. Kızım olacağını öğrendim. Bir kadına aşık geldim. İki kadına aşık gidiyorum. Buraya büyük hayallerle geldim ama dışarıdaki hayallerim daha büyük" dedi.


YORUMLAR


Sabah Saatlerinde Otellerine Dönen İngiliz Kadınların Videoya Alındığı Facebook Sayfası, Büyük Tepki Çekiyor Otel ve Restoranlara Fuhuş Baskını: 15 Kadın Gözaltına Alındı

Melih Gökçek, Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Diye Başka Birini Hedef Gösterince Olay Oldu