Elini bırakmayan kadın, Papa'ya kameralar önünde zor anlar yaşattı - Son Dakika

Elini bırakmayan kadın, Papa'ya kameralar önünde zor anlar yaşattı

Katolik Hıristiyanların ruhani lideri Papa Francis dün gece Vatikan'da katıldığı bir etkinlikte elini tutup bırakmayan kadın yüzünden zor anlar yaşadı.

Vatikan'ın turistik noktalarından Aziz Peter Meydanı'nda dün gece bir tören düzenlendi. 83 yaşındaki Papa Francis'in de katıldığı etkinlikte Arjantinli din adamı ziyaretçilerle bir araya geldi. Korumaların ve dev çitlerin olduğu alanda Papa bazı ziyaretçilerle sohbet etti.

KOLUNDAN ÇEKEN KADINI UYARDI

Bazı ziyaretçilerle sohbet ettikten sonra Papa Francis uzaklaşmaya çalışırken bir turist Papa'yı adeta kolundan çekti. Ne olduğunu anlamayan 83 yaşındaki Papa önce kadını uyardı.

ELİNE VURUP UZAKLAŞTI

Fakat agresif bir tutuma sahip olan kadın elini bırakmayınca Papa turistin eline vurdu ve olay yerinden uzaklaştı. Bu sırada Papa'nın korumaları devreye girerek kadını engelledi.

Elini bırakmayan kadın, Papa'ya kameralar önünde zor anlar yaşattı

Son Dakika

Sosyal medya kararnamesini imzalayan Trump, hem Twitter'a hem basına laf attı ABD'li hakim, tecavüze uğrayan kadına sorduğu soru sonrası görevden alındı 20 cariyesiyle lüks otele kapanan Kral yaptığıyla tartışma yarattı Öfkeli baba, Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçen kızını diri diri yakmak istedi ABD'deki ırkçılık karşıtı protestolar, şiddet eylemlerine dönüştü İngiliz hava yolu şirketi EasyJet 4 bin 500 kişiyi işten çıkaracak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya mesajı Yunan basınında ses getirdi Kan donduran olay! 11 yaşındaki oğlunu öldürüp hiçbir şey olmamış gibi kayıp ilanı verdi ABD'de sular durulmuyor! Dün başlayan protestolar, yağmalamayla devam ediyor Cilt bakım losyonlarındaki tehlike! Korkunç kareleri hemşire paylaştı Salgın dönemindeki en ilginç olay! Cenazesinden bir ay sonra evine döndü Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi eser görenleri büyüledi Gerginliğin arttığı Himalayalar sınırına Çin ve Hindistan binlerce asker gönderdi ABD'li perakende şirketi Tuesday Morning, koronavirüs nedeniyle iflas erteleme başvurusu yaptı TikTok'a yüklenen video sayesinde 2 senedir kayıp olan babasını buldu