En İlginç Kitap Tanıtımı - Son Dakika

En İlginç Kitap Tanıtımı

22.10.2012 14:15
En İlginç Kitap Tanıtımı

Yazar Burak Ballı'nın "Sustum" adlı kitabının tanıtımı sualtında yapıldı.

Kitabını su altında tanıttı

Haber: Dilhun GENÇDAL - İSTANBUL - DHA

Yazar Burak Ballı'nın "Sustum" adlı kitabının tanıtımı sualtında yapıldı. Türkiye'de ilk defa gerçekleşen sualtında kitap tanıtımı için Ballı, dalgıçlar eşliğinde Turkuazoo Akvaryum'da basın mensupları ile bir araya geldi. Ballı, akvaryumun içine konulan bir masada kitabının tanıtımını yaparken, basın mensupları da akvaryumdaki Ballı'yı camın arkasından görüntüledi. Ballı, kitabın sayfalarını çevirirken, başının üstünden geçen vatoz balığı da kameralara yansıdı.

İlginç yolculuk: Motosiklet asfaltta değil, kamyon kasasında İlginç yolculuk: Motosiklet asfaltta değil, kamyon kasasında Duy Beni - 2. Tanıtım Duy Beni - 2. Tanıtım TBMM Başkanvekili Adan, 'Kahramanmaraş Tanıtım Günleri'nde konuştu TBMM Başkanvekili Adan, 'Kahramanmaraş Tanıtım Günleri'nde konuştu
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel En İlginç Kitap Tanıtımı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement