"Engelleri Üreterek Aşıyor" Projesi - Son Dakika

"Engelleri Üreterek Aşıyor" Projesi

27.11.2012 09:55

Araç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün hazırlayarak Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunduğu proje kabul edildi.

Araç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün hazırlayarak Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunduğu proje kabul edildi.

Özürlü ve Eski Hükümlülerin Mesleki Eğitimi ve Rehabilitasyonu ile istihdamına yönelik "Araç'ta Engelleri Üreterek Aşıyoruz" projesi kapsamında Dekoratif Ahşap Süsleme Kursu açıldı. Araç Kaymakamı Fatih Görmüş ve İŞKUR İl Müdürü Adnan Arslan, proje kapsamında açılan kursu ziyaret etti. Araç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Güngör Sakçı, proje hakkında bilgi vererek dezavantajlı kesimlere yönelik kursları arttırarak devam ettireceklerini söyledi. - KASTAMONU

 Engelleri Üreterek Aşıyor Projesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 'Engelleri Üreterek Aşıyor' Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın listesinde bulunan eski futbolcusu Seri'ye lisans çıkarılmadı Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Hayırsız evlat, yanında getirdiği silahla annesini ayaklarından vurdu İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?