Enkazdan çıkarılan annenin söyledikleri yürek yaktı: Çocuklarım çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın - Son Dakika

Enkazdan çıkarılan annenin söyledikleri yürek yaktı: Çocuklarım çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın

2 ay önce

Elazığ'daki 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından enkaz altından yaralı kurtarılan bir annenin çocuklarının yerini kurtarma ekiplerine tarif ettiği o anlar kameralara yansıdı. Yaralı anne "Çocuklarım merdivenin orada, çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın" dedi.

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 6.8 şiddetinde yaşanılan depremde 22 kişi hayatını kaybederken 1031 kişide yaralı olarak hastanelerde tedavi ediliyor. Enkaz altından yaralı olarak çıkarılan bir annenin kameralara yansıyan konuşması ise yürek yaktı. Enkazdan çıkarıldığı sırada çocuklarının yerini tarif eden anne "Çocuklarım merdivenin orada, çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın" dedi.

ANNE HASTANEYE KALDIRILDI

Elazığ'ın Maden ilçesine bağlı Gezin Beldesinde çöken binanın enkazında arama kurtarma çalışmaları devam ederken yaralı annede kurtarma ekipleri tarafından tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Çocuklar için ise arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Enkazdan çıkarılan annenin söyledikleri yürek yaktı: Çocuklarım çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın
Haber Yayın Tarihi: 25.01.2020 02:15 

YORUMLAR


Son Dakika

Son dakika: İdlib'de şehit olan 33 askerimizden 26'sının kimliği belli oldu
Hatay'da füzelerin yönü Suriye'ye çevrildi! İşte bölgeden gelen ilk kareler Son dakika: İdlib'de 33 şehit vermemizin ardından Erdoğan'dan ilk açıklama: Şehitlerimizin kanı yerde bırakılmayacak