Er: "Tüm Enerjimizi Meslektaşlarımıza Harcıyoruz" - Son Dakika

Er: "Tüm Enerjimizi Meslektaşlarımıza Harcıyoruz"

04.04.2018 14:43
Er:

Mersin’de stajını başarıyla tamamlayarak ruhsatını almaya hak kazanan 3 avukat, yemin edip cübbe giyerek, avukatlık ruhsatnamesini Mersin Barosu Başkanı Ali Er’den aldı.

Mersin'de stajını başarıyla tamamlayarak ruhsatını almaya hak kazanan 3 avukat, yemin edip cübbe giyerek, avukatlık ruhsatnamesini Mersin Barosu Başkanı Ali Er'den aldı.

Mersin Baro Odası'nda düzenlenen ve Başkan Er'in yanı sıra Genel Sekreter Eren Mülayim, avukatlar ve yemin eden avukatların ailesi ile yakınlarının katılımıyla gerçekleşen törende, Fatma İlayda Kaya, Ayşe Nur Sakin ve Şerife Nas yemin edip, avukatlık ruhsatını alarak mesleğe ilk adımı attı. Yemin töreni öncesi konuşan Başkan Er, tüm avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutlayarak, "Mersin Barosu'nda birçok projede ilke imza attık. Meslektaşlarımızın memnuniyetini görmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Gerek merkezde, gerekse ilçelerde görev yapan meslektaşlarımıza eşit mesafede olduk. Tüm enerjimizi meslektaşlarımıza harcayarak çalıştık ve çalışmalarımızı özveriyle sürdürüyoruz. Demokratik, katılımcı, kurumlarla iletişimi güçlü, üreten ve güler yüzlü bir baro olduk" dedi.

Er, mesleğe ilk adımı atan meslektaşlarını tebrik ederek, kendilerine meslek hayatında başarı dileklerinde bulundu. - MERSİN

Er: Tüm Enerjimizi Meslektaşlarımıza Harcıyoruz
Er: Tüm Enerjimizi Meslektaşlarımıza Harcıyoruz

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Er: 'Tüm Enerjimizi Meslektaşlarımıza Harcıyoruz' - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor ABD'li uzmandan dikkat çeken Libya yorumu: Savaşı Türkiye kazandı Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum