Erciyes Kar Kaplanları, Yeni Yılın İlk Kar Banyosunu Yaptı - Son Dakika

Erciyes Kar Kaplanları, Yeni Yılın İlk Kar Banyosunu Yaptı

01.01.2012 11:20
Erciyes Kar Kaplanları, Yeni Yılın İlk Kar Banyosunu Yaptı, System.String[]

Erciyes Kar Kaplanları, yeni yılın ilk kar banyosunu Erciyes Dağı'nda yaptı.

Erciyes Kar Kaplanları, yeni yılın ilk kar banyosunu Erciyes Dağı'nda yaptı.

Herkes İçin Spor Federasyonuna (HİS) bağlı Erciyes Kar Kaplanları Derneği ve Spor Kulübü üyeleri, yeni yılın ilk kar banyosu için Erciyes Kayak Merkezi'nden ikinci istasyonu kadar yürüdü. Soğuk havaya aldırış etmeyen üyeler, yarı çıplak halde birbirlerinin vücutlarını karla yıkadı.

Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri İl Temsilcisi Davut Güleç, kar banyosu yaparak, gribal enfeksiyonlardan korunduklarını iddia etti.

Dernek Başkanı ve Spor Kulübü Başkanı Rifat Postacı da ağır kış şartlarını çok sevdiklerini, karda ve buzlu suda banyo yapmayı alışkanlık haline getirdiklerini söyledi.

- KAYSERİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Erciyes Kar Kaplanları, Yeni Yılın İlk Kar Banyosunu Yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Aydın'da esrarengiz olay! Arılar, Arapça yazılar yazıp kovanlarını terk ediyor 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı