Erzurum'daki Bıçaklı Kavga - Son Dakika

Erzurum'daki Bıçaklı Kavga

07.07.2017 21:05
Erzurum'daki Bıçaklı Kavga, System.String[]

Erzurum'da eski Dadaşköy Belde Belediye Başkanı Yusuf Yıldırım, hayvan tüccarları ile arasında çıkan bıçaklı kavgada 3 kişiyi yaraladığı iddiasıyla tutuklandı.

Erzurum'da eski Dadaşköy Belde Belediye Başkanı Yusuf Yıldırım, hayvan tüccarları ile arasında çıkan bıçaklı kavgada 3 kişiyi yaraladığı iddiasıyla tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, eski Belediye Başkanı Yıldırım (62), Yakutiye ilçesi Kombina Caddesi'ndeki hayvan pazarında dün çıkan kavgada 3 kişiyi bıçakla yaraladı.

Olayda kendisi de yaralanan ve kaçan Yıldırım, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilen Yıldırım, Erzurum Adliyesine götürüldü. Yıldırım, çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince "kasten yaralama" suçundan tutuklandı.

Erzurum'da dün yaşanan olayda eski Belde Belediye Başkanı Yusuf Yıldırım, kavga ettiği G.B. (42), M.T. (39) ve E.B.M'yi (29) bıçakla yaralamıştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Erzurum'daki Bıçaklı Kavga - Son Dakika


Son Dakika

Banttaki son araç da indi! Otomobil devi Honda Türkiye'deki fabrikasını kapattı 00:29 Banttaki son araç da indi! Otomobil devi Honda Türkiye'deki fabrikasını kapattı 29 Ekim'den sonra tam kapanma mı geliyor? Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın iddiaları yalanladı 00:03 29 Ekim'den sonra tam kapanma mı geliyor? Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın iddiaları yalanladı Ajax kalecisi nerede? Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor 23:00 Ajax kalecisi nerede? Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor
Kim doğruyu söylüyor? Beyaz Saray ile Pentagon arasında Afganistan krizi patlak verdi 22:50 Kim doğruyu söylüyor? Beyaz Saray ile Pentagon arasında Afganistan krizi patlak verdi Selen Görgüzel Alkan, sünnet düğünlerini aldatmaların sebebi olarak gösterdi 20:38 Selen Görgüzel Alkan, sünnet düğünlerini aldatmaların sebebi olarak gösterdi Video kısa sürede viral oldu! Kavga eden kızların bikinisi düştü, erkekler tempo tuttu 20:24 Video kısa sürede viral oldu! Kavga eden kızların bikinisi düştü, erkekler tempo tuttu
Kadın, kocasının gönderdiği fotoğraf ile kendisini aldattığını anladı 18:05 Kadın, kocasının gönderdiği fotoğraf ile kendisini aldattığını anladı Yunan basınının iddiası ortalığı karıştırdı: Türkiye'nin yeni savaş uçağı Rus yapımı 15:28 Yunan basınının iddiası ortalığı karıştırdı: Türkiye'nin yeni savaş uçağı Rus yapımı "Su-75 Checkmate" olacak
Advertisement