İYİ Parti lideri Meral Akşener'i sinirlendiren sözler! Korumalar araya girmek zorunda kaldı - Son Dakika

İYİ Parti lideri Meral Akşener'i sinirlendiren sözler! Korumalar araya girmek zorunda kaldı

18.08.2022 20:32

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Esenyurt ziyareti esnasında gergin anlar yaşandı. Bir vatandaşın, "Başörtünüz vardı, çıkarıp önünüze attınız" sözlerine sinirlenen Akşener, "Yalancı" diye bağırdı. Bu sırada korumaların devreye girmesiyle birlikte olay daha da alevlendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün akşam saatlerinde Esenyurt İstiklal Mahallesi'nde saldırıya uğrayan partililere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Akşener, bir vatandaşın sözleri karşısında çileden çıktı! Korumalar devreye girince olay büyüdü

"KORKAK SALDIRIYI LANETLEMEK İÇİN BURADAYIZ"

Akşener, "Hem partimizin programını, ilkelerini anlatmak hem de partimize üye kazandırmak üzere bu karavanda görev yapan 2 arkadaşımıza 25 kereste gibi adamın saldırması sonunda o çirkin, namert, şerefsiz, korkak saldırıyı lanetlemek üzere buradayız. İYİ Parti'nin genel başkanının evine bile saldırılmıştır bu ülkede. Biliyorum ki, arkadaşlarımızın uğradıkları saldırının faillerinin isimleri belli. Hepsi de bir siyasi partinin yöneticisi konumunda ama biliyoruz ki; bugünün Türkiye'sinde, bugünün yargısında, bugünün hukukunda kesinlikle hiçbiri herhangi bir takibata uğramayacaktır. Herhangi bir hukuku ceza almayacaktır. Dolayısıyla bugünün dünyası böyle bir şey" dedi.

Akşener, bir vatandaşın sözleri karşısında çileden çıktı! Korumalar devreye girince olay büyüdü

VATANDAŞLA AKŞENER ARASINDA GERGİNLİK

Yaptığı açıklamaların ardından Akşener, kendisi ile görüşmek istediğini söyleyen bir kişi ile bir süre konuştu. Akşener, "Başınızdaki başörtüsünü çıkardınız önünüze attınız" sözlerine sinirlenen "Yalancısın" diyerek tepki gösterdi. Meral Akşener'in tepki gösterdiği kişiyi korumalar yanından uzaklaştırdı. Bu sırada ufak çapta arbede yaşandı.

Akşener, bir vatandaşın sözleri karşısında çileden çıktı! Korumalar devreye girince olay büyüdü
Kaynak: DHA
YORUMLAR (1)
500
Ezgi Mola'nın Altın Kelebek'teki çağrısına Meral Akşener'den yanıt: Az kaldı! Ezgi Mola'nın Altın Kelebek'teki çağrısına Meral Akşener'den yanıt: Az kaldı! AK Partili Orhan Miroğlu'nun yeğeni Baver Miroğlu, İYİ Parti lideri Akşener'in danışmanı oldu AK Partili Orhan Miroğlu'nun yeğeni Baver Miroğlu, İYİ Parti lideri Akşener'in danışmanı oldu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması

Son Dakika Güncel İYİ Parti lideri Meral Akşener'i sinirlendiren sözler! Korumalar araya girmek zorunda kaldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement