Son Dakika Haberleri: Eser West'ten Haftalar Sonra Gelen İtiraf: Pişmanım

Eser West'ten Haftalar Sonra Gelen İtiraf: Pişmanım

7 ay önce

Survivor 2017'den açlığa dayanamadığı için ayrılan Eser West, Survivor'dan ayrıldığına pişman olduğunu "Şimdi 'Keşke dayanabilseydim.' diyorum" sözleriyle dile getirdi.

'Survivor 2017' yarışmasından açlığa dayanamadığı gerekçesiyle kendi isteğiyle ayrılan Eser West, canlı yayında açıklamalarda bulundu.

"KEŞKE DAYANABİLSEYDİM"

'Survivor Panorama' programının konuğu olan Eser West, "Survivor'ı bıraktığın için pişman mısın?" sorusunu, "Şimdi 'Keşke dayanabilseydim' diyorum. Keşke açlık beni kısıtlamasaydı. Survivor'ı daha önce izlemiyordum, geri geldiğimde takımımı izlemeye başladım. Mesela Ogeday yarışırken çok heyecanlanıyorum. Hakikaten heyecan verici bir şey" diye yanıtladı.

"GERÇEKTEN YEMEK VERMİYORLAR MI?"

West, yarışmadan elenmesine neden olan açlık konusunda ise "Sokakta herkes 'Gerçekten yemek vermiyorlar mı?' diye soruyor. Verseler benim burada ne işim var?" şeklinde konuştu.

27 yaşındaki West, yarışmadan ayrıldıktan sonra insanların, "neden dayanamadın, dayansaydın  Kıbrıs'taydın" dediklerini de sözlerine ekledi.


Kardashian'ların Damat Adayı, Kimsenin İhtimal Vermediği Güzelle Dudak Dudağa Gerilim Hat Safhada! Tanklar Sınırda Savaş Pozisyonu Aldı
İstanbul'daki Suriyeli Anne-Kız Cinayetinde Çarpıcı İddia: Esad'dan Başkası Yapamaz