Eski Eşler Aynı Sahnede Buluştu Ama Prömiyer Gecesine Katılmadı - Son Dakika

Eski Eşler Aynı Sahnede Buluştu Ama Prömiyer Gecesine Katılmadı

21.10.2017 12:18
Eski Eşler Aynı Sahnede Buluştu Ama Prömiyer Gecesine Katılmadı, System.String[]

Aziz Nesin'in öykülerinden derlenerek Yücel Erten rejisinde sahneye konulan efsane oyun 'Azizname' prömiyeri İstanbul'da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Sahnesi'nin yapımcılığında sahnelenen oyunun prömiyerine yoğun bir katılım oldu. Geceye Mustafa Erdoğan, Serdar Akar, Volkan Severcan, Orhan Alkaya, Deniz Gürzumar ve sevgilisi Zeynep Anacan, Şebnem Gürsoy ve oğlu Efe Erkekli, Burak Sevinç, Aytek Şayan, Baran Can Eraslan, Hakan Altınel, Damla Cercişoğlu, Akın Dirgen, Umut Demirdelen ve Mauro Martino gibi ünlüler katıldı. Edebiyat dünyasının tanınmış isimlerinden oyun yazarı Tuncer Cücenoğlu da oyunu izleyemeye gelenler arasındaydı. Yücel Erten'in çok konuşulan rejisini görmek isteyen tiyatro severler Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'ne akın ederek salonu hınca hınç doldurdu.

Azizname oyunu başrol oyuncularından Emre Altuğ'un eski eşi Çağla Şikel geceye katılmazken, Şikel'in annesi Asuman Şikel, kardeşi Berna Şikel ve oğulları Uzay ile Kuzey oyunu ön sıralardan izledi. Uzay ve Kuzey Altuğ oyunun finalinde babalarını ayakta alkışladı.

YENİ SANATÇI KADROSU İLE AZİZNAME SEYİRCİDEN TAM NOT ALDI

Oyuncu kadrosu tamamen yenilenen Azizname'nin prömiyerinde Emre Altuğ, Bülent Çolak, Zühtü Erkan, Pınar Gülkapan, Hande Kaptan, Berk Sezenler, Burak Şentürk ve Fatih Topçuoğlu yer alırken piyanonun başında İklim Tamkan vardı.


Gala gecesinin heyecanı ile sahnede olan sanatçılar, performansları ile seyirciden tam not aldı. Gecenin sonunda alkışa boğulan oyun, sezonun en iddialı oyunlarından biri olacağının işaretini verdi.


Eski Eşler Aynı Sahnede Buluştu Ama Prömiyer Gecesine Katılmadı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Eski Eşler Aynı Sahnede Buluştu Ama Prömiyer Gecesine Katılmadı - Son Dakika


Son Dakika

Biden'ın Dışişleri Bakanı adayı Blinken'den Türkiye açıklaması! S-400 ve yaptırımlar yine masaya sürüldü Kuzey Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker, Kosova'ya sığındı Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Öldü diye morga kaldırılan işçi tekrar canlandı ama kurtarılamadı Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı