Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 9 Yaralı - Son Dakika

Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 9 Yaralı

15.02.2012 14:52
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 9 Yaralı

Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 6 araç birbirine girdi, kazada 9 kişi yaralandı.

Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 6 araç birbirine girdi, kazada 9 kişi yaralandı. Yaralılar kaldırıldıkları hastanelerde ayakta tedavileri yapılıp taburcu edildi.

71 Evler Mahallesi Tarih Bulvarı'nda sabah saat 07.30 sıralarında meydana gelen olayda alınan bilgilere göre Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikaya işçileri götürmekte olan Seyfettin Elmas yönetimindeki 26 S 1479 plakalı minibüs buzlanma nedeniyle yolda kayarak orta refüje çarpıp yan yattı.Arkadan gelmekte olan Zafer Başören yönetimindeki 26 UY 301 plakalı minibüs, Serdar Çokrak yönetimindeki 26 S 1036 plakalı minibüs, Tuncay Uyanık yönetimindeki 26 EC 479 plakalı otomobil ile Ramazan Erpek yönetimindeki 34 NPM 4534 otomobil de birbirlerine çarptı.Zincirleme kazada Murat Yılmaz ise kaza yapan araçlara çarpmamak isterken 26 NY 913 plakalı otomobiliyle yol kenarındaki ağaca bindirdi.

Kazada devrilen minibüste bulunan işçiler Şengül Sarı, Mine Kara, Meryem Özyavuz, Yasemin Horuz, Cengiz Yılmaz, Yasemin Türeyen, Fatı Dolat, Neslihan Kayabaşı ve Kemal Küçük yaralandı. Yaralı 9 işçi kaldırıldıkları Eskişehir Devlet Hastanesi acil serviste ayakta tedavileri yapıldıktan sonra taburcu edildi. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri kazayla ilgili Soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

Kaynak: DHA
Depremzedeler için kurulan ormana 50'şer fidan diktiler Depremzedeler için kurulan ormana 50'şer fidan diktiler Depremzedeler için kurulan ormana 50'şer fidan diktiler Depremzedeler için kurulan ormana 50'şer fidan diktiler Eskişehir'de uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı Eskişehir'de uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı

Son Dakika Güncel Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 9 Yaralı - Son Dakika


Advertisement