Son Dakika Haberleri: Evlenmeyi Düşünmeyen Niye Nişanlanır Ki?

Evlenmeyi Düşünmeyen Niye Nişanlanır Ki?

6 yıl önce

Geçtiğimiz günlerde 'Gulyabani' filminin tanıtımı için çekilen bir klipte yer alan Deniz Uğur, nişanlısı Orçun Benli ve evlilik planları hakkındaki sorulara....

Evlenmeyi Düşünmeyen Niye Nişanlanır Ki?, System.String[]
Yönetmenliğini Orçun Benli'nin yaptığı 'Gulyabani' filmi, 28 Şubat'ta izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. Komedi-korku türünde olan filmin şarkısı 'Kızlar' için, filmin başrol oyuncularının da yer aldığı bir video klip çekildi.

SÖZLER DENİZ UĞUR'DAN

Sözlerini Deniz Uğur'un yazdığı, Ete Kurttekin'in seslendirdiği şarkının klibinde; Ceyda Ateş, Didem Balçın, Melike Öcalan ve Deniz Uğur rol aldı. Uğur, çekimlerden sonra klip projesi ve özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu:

Şarkının sözlerini yazarken çok zorlanmadım. Oya- Bora ikilisinin 'Benimle Evlenir misin?' dizisinde seslendirdiği bir şarkı vardı; o şarkının sözlerini de ben yazmıştım.

Gençlerin diline dolanacak bir şarkı olduğunu düşünüyorum. Klip de çok keyifli bence, herkes beğenecek..

Kariyerimle ilgileniyorum ve çocuklarımla birlikte mutlu bir yaşam sürüyorum. Çocuklarımın biri 15, diğerleri 4.5 yaşında oldu.

Orçun Benli ile nişanlıyız, insan evlenmeyi düşünmese niye nişanlanır ki?

Sabah : http://www.sabah.com.tr
Haber Yayın Tarihi : 28.01.2014 09:03 Kaynak: Sabah.com.tr

YORUMLAR


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşın İsteğini Not Alıp Talimatı Verdi Son Dakika! Sri Lanka'da Patlama! 52 Ölü, 283 Yaralı Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti