Eylem Şenkal'a Kiraz Mevsimi'nin Fanlarından Büyük İlgi! - Son Dakika

Eylem Şenkal'a Kiraz Mevsimi'nin Fanlarından Büyük İlgi!

18.10.2014 13:41
Eylem Şenkal'a Kiraz Mevsimi'nin Fanlarından Büyük İlgi!, System.String[]

Ünlü oyuncu Eylem Şenkal, konuk oyuncu olarak katıldığı Kiraz Mevsimi'nde canlandırdığı Setenay Ateş adlı eski manken ve tv programcısı karakteriyle büyük beğeni topladı.

Evlenip üç yıl önce eşini kaybetmiş 8 yaşında oğlu (Emirhan) olan sunucu bir anneyi canlandıran Eylem Şenkal, "Babanın yokluğunu hissettirmemeye çalışan bir iş kadınını oynadım. Seyirci o kadar çok sevdi ki beni sürekli dizide kalmam konusunda mesajlar atıp, fotoğraflarımı sosyal medyadan paylaşıyorlar." dedi.

Eylem Şenkal; "Emirhan (Özgür Ege Nalcı) çok yaramaz bir çocuk, dadı dayanmadığı için kendisine, Öykü ve Ayaz benim defileye çıkmam için ona gönüllü baktılar… 13 bölümde yayınlandı, ilgi inanılmazdı. Seyirci beni adeta bağrına bastı, tekrar girin dizimize yazıyorlar. Sokakta gören çevirip fotoğraf çektiriyor, gençlik dizisinde oynamak hakikâketen bambaşka birşey" diye konuştu.

Eylem Şenkal, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel ve Neslihan Yeldan dahil tüm set ekibiyle büyük uyum sağladıklarını belirterek teklif gelmesi halinde seve seve dizinin yeni bölümlerinde yer alacağını söyledi.

Eylem Şenkal'a Kiraz Mevsimi'nin Fanlarından Büyük İlgi!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Eylem Şenkal'a Kiraz Mevsimi'nin Fanlarından Büyük İlgi! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Leipzig, evinde Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti CHP'li Mahmut Tanal, oy çuvalı üzerindeki pozunu paylaşıp Trump ve Biden'a sordu: Geleyim mi? Otomobilin çarptığı at aracın içine girdi! Talihsiz hayvan telef olurken kazada 1 kişi yaralandı YÖK Başkanı Saraç, pandemide yurt dışından Türkiye'deki üniversitelere usulsüz yatay geçişler yapıldığını doğruladı ABD başkanlığına adaylığını koyan rapçi Kanye West, gözünü 2024 seçimine dikti Güzel model Brenda Patea: Alexander Zverev'den hamileyim İzmir'de depremin ardından iki ayrı noktada yer altından sıcak su çıkmaya başladı Kasap kardeşler sokak ortasında bıçak ve satırla öldürüldü