Son Dakika Haberleri: Eylem Şenkal'a Kiraz Mevsimi'nin Fanlarından Büyük İlgi!

Eylem Şenkal'a Kiraz Mevsimi'nin Fanlarından Büyük İlgi!

6 yıl önce

Ünlü oyuncu Eylem Şenkal, konuk oyuncu olarak katıldığı Kiraz Mevsimi'nde canlandırdığı Setenay Ateş adlı eski manken ve tv programcısı karakteriyle büyük beğeni topladı.

Eylem Şenkal'a Kiraz Mevsimi'nin Fanlarından Büyük İlgi!, System.String[]

Evlenip üç yıl önce eşini kaybetmiş 8 yaşında oğlu (Emirhan) olan sunucu bir anneyi canlandıran Eylem Şenkal, "Babanın yokluğunu hissettirmemeye çalışan bir iş kadınını oynadım. Seyirci o kadar çok sevdi ki beni sürekli dizide kalmam konusunda mesajlar atıp, fotoğraflarımı sosyal medyadan paylaşıyorlar." dedi.

Eylem Şenkal; "Emirhan (Özgür Ege Nalcı) çok yaramaz bir çocuk, dadı dayanmadığı için kendisine, Öykü ve Ayaz benim defileye çıkmam için ona gönüllü baktılar… 13 bölümde yayınlandı, ilgi inanılmazdı. Seyirci beni adeta bağrına bastı, tekrar girin dizimize yazıyorlar. Sokakta gören çevirip fotoğraf çektiriyor, gençlik dizisinde oynamak hakikâketen bambaşka birşey" diye konuştu.

Eylem Şenkal, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel ve Neslihan Yeldan dahil tüm set ekibiyle büyük uyum sağladıklarını belirterek teklif gelmesi halinde seve seve dizinin yeni bölümlerinde yer alacağını söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 18.10.2014 01:41 Kaynak: BültenlerTürkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir
Belediye başkanı, vatandaşın market borcunu kapattı Erdoğan, Abdullah Gül'le arasında geçen 'Şehir Üniversitesi' diyaloğunu anlattı