Facebook Shops ile E-Ticaret Dünyasına Yeni Bir Uygulama Katıldı - Son Dakika

Facebook Shops ile E-Ticaret Dünyasına Yeni Bir Uygulama Katıldı

21.05.2020 14:48
Facebook Shops ile E-Ticaret Dünyasına Yeni Bir Uygulama Katıldı, System.String[]

Facebook, işletmelerin dünyanın en büyük sosyal ağının platformlarında ürünleri sergilemesine ve satmasına olanak tanıyan yeni özelliği Facebook Shops'u piyasaya sürüyor.

Facebook, işletmelerin dünyanın en büyük sosyal ağının platformlarında ürünleri sergilemesine ve satmasına olanak tanıyan yeni özelliği Facebook Shops'u piyasaya sürüyor. İşte tüm detaylarıyla e-ticaretin yeni platformu Facebook Shops:

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg dünyanın dört bir yanındaki küçük mağazalarının WhatsApp, Instagram ve Facebook gibi uygulamalarında doğrudan satış yapmak için kullanabileceği bir platform olan Facebook Shops'u duyurdu. Birçok küresel platforma karşı olarak orta, küçük, mikro işletmelere destek sağlayan Facebook Shops, direkt kullanıcılara ulaşma imkanı sağlıyor.

Facebook Shops ile ürünlerinizi dünyaya satın

Facebook Shops, işletmelerin hem Facebook hem de Instagram üzerinden erişilebilen tek bir çevrimiçi mağaza kurmalarını sağlayacak ve ödeme özelliği, uygulama içi satın alımlara olanak sağlayacak. Ayrıca derinlemesine entegre mesajlaşma özelliği sayesinde WhatsApp, Messenger veya Instagram Direct aracılığıyla işletmelerle sohbet edilebilecek.

Lansman duyuursunda farklı e-ticaret kanallarıyla iletişim halinde olduklarını belirten Zuckerberg, Shopify ve diğer çevrimiçi ticaret platformlarıyla ürün entegrasyonları üzerinde yakından çalışacaklarını söyledi. Facebook Shops'taki mağazalardan ödeme alınmayacağını ifade eden Zuckerberg, iş modelinin reklam üzerine kurulacağını söylüyor.

"Dükkanlar için işletmelerden ücret almak istemiyoruz çünkü dükkanların işletmeler için değerli olduğunu biliyoruz. Genel olarak reklamlar için daha fazla teklif verecekler ve sonunda bu şekilde para kazanacağız"

Facebook Shops ile E-Ticaret Dünyasına Yeni Bir Uygulama Katıldı

Kaynak: Tamindir

Son Dakika Teknoloji Facebook Shops ile E-Ticaret Dünyasına Yeni Bir Uygulama Katıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: TSK'ya yönelik sözleri için CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında soruşturma başlatıldı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti Alişan ve Demet Akalın'ın Şanlıurfa'daki tedbirsiz ziyafeti tepki çekmişti! Belediye iddialara yanıt verdi MSB'den CHP'li vekilin "Türk ordusu satılmıştır" sözlerine videolu gönderme: Asil milletimizin hizmetindeyiz Son Dakika! RTÜK, CHP'li vekilin Türk ordusuna yönelik "satılmış" sözlerini sarf ettiği yayına ilişkin inceleme başlattı Sokak ortasında tartıştığı arkadaşını başından vurarak öldürdü Turizm kenti Antalya'da aralık ayına günler kala yazdan kalma günler yaşanıyor Kayıp olarak aranan emekli emniyet müdürü, ölü bulundu