Facebook Shops ile E-Ticaret Dünyasına Yeni Bir Uygulama Katıldı - Son Dakika

Facebook Shops ile E-Ticaret Dünyasına Yeni Bir Uygulama Katıldı

Facebook, işletmelerin dünyanın en büyük sosyal ağının platformlarında ürünleri sergilemesine ve satmasına olanak tanıyan yeni özelliği Facebook Shops'u piyasaya sürüyor.

Facebook, işletmelerin dünyanın en büyük sosyal ağının platformlarında ürünleri sergilemesine ve satmasına olanak tanıyan yeni özelliği Facebook Shops'u piyasaya sürüyor. İşte tüm detaylarıyla e-ticaretin yeni platformu Facebook Shops:


Facebook CEO'su Mark Zuckerberg dünyanın dört bir yanındaki küçük mağazalarının WhatsApp, Instagram ve Facebook gibi uygulamalarında doğrudan satış yapmak için kullanabileceği bir platform olan Facebook Shops'u duyurdu. Birçok küresel platforma karşı olarak orta, küçük, mikro işletmelere destek sağlayan Facebook Shops, direkt kullanıcılara ulaşma imkanı sağlıyor.


Facebook Shops ile ürünlerinizi dünyaya satın


Facebook Shops, işletmelerin hem Facebook hem de Instagram üzerinden erişilebilen tek bir çevrimiçi mağaza kurmalarını sağlayacak ve ödeme özelliği, uygulama içi satın alımlara olanak sağlayacak. Ayrıca derinlemesine entegre mesajlaşma özelliği sayesinde WhatsApp, Messenger veya Instagram Direct aracılığıyla işletmelerle sohbet edilebilecek.


Lansman duyuursunda farklı e-ticaret kanallarıyla iletişim halinde olduklarını belirten Zuckerberg, Shopify ve diğer çevrimiçi ticaret platformlarıyla ürün entegrasyonları üzerinde yakından çalışacaklarını söyledi. Facebook Shops'taki mağazalardan ödeme alınmayacağını ifade eden Zuckerberg, iş modelinin reklam üzerine kurulacağını söylüyor.


"Dükkanlar için işletmelerden ücret almak istemiyoruz çünkü dükkanların işletmeler için değerli olduğunu biliyoruz. Genel olarak reklamlar için daha fazla teklif verecekler ve sonunda bu şekilde para kazanacağız"

Kaynak: Tamindir

Son Dakika

23:53 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş yanıt verdi: Ayasofya Camii'nin ismi değişecek mi? 22:56 LGS sınavına giren öğrencinin cevap kağıdı kayboldu 22:56 Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu vatandaşı azarladı: Terbiyesizlik yapma lan 21:48 Şeyma Subaşı'nın fiziğini sergilediği paylaşımlarına beğeni yağıyor 21:08 Türkiye'nin Ayasofya'yı ibadete açması Yunanistan'ı çıldırttı! Küstah yaptırım çağrısı 20:57 Kalın'dan UNESCO'ya sert yanıt: Ayasofya cami olunca neden 'dünya mirası' statüsünü kaybedecek? 20:32 Duygu Özaslan, "Kilo aldı" eleştirilerine pembe bikinili pozla yanıt verdi 19:30 Son Dakika: Türkiye'de 11 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 21 kişi hayatını kaybetti, 1016 yeni vaka tespit edildi 19:18 2500 yıllık cinayet, hızlı tren kazısında ortaya çıktı 18:45 Otopside boynunda ip izine rastlanan 6 yaşındaki kızın annesinin feryadı yürekleri dağladı 18:43 Ali Babacan'dan "Cumhurbaşkanlığına aday olacak mısınız?" sorusuna dikkat çeken yanıt 18:30 HDP, Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar'ı partiden ihraç ediyor 18:25 Aynı bölgede denize giren 2 kişi, 20 dakika arayla akıntıya kapılarak boğuldu 17:16 Ayasofya kararı Yunanistan'ı çıldırttı! Atatürk'ün Selanik'teki evi için iğrenç teklif 15:37 Francesca Cipriani'den Can Yaman itirafı: Bütün gece bana kur yaptı, sonra da bana cevap vermedi