Faşizmin Ayak Sesleri Kitabı - Son Dakika

Faşizmin Ayak Sesleri Kitabı

15.07.2014 17:07
Faşizmin Ayak Sesleri Kitabı, System.String[]

Faşizmin Ayak Sesleri Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Faşizmin Ayak Sesleri Kitabı kitabının kısa özeti.

"Ben iyimserim, zaten hiç kötümser olmadım. Bütün duraklamalara, hatta geri dönmelere rağmen, Türkiye'nin son elli yılda kaydettiği gelişme küçümsenir bir gelişme değildir. Bana kalırsa, daha çok geopolitique nedenlerden geçtiğimiz bazı tünellerden çok endüstrileşmenin getirdiği ya da getireceği bazı karmaşık ve bunaltıcı sorunların şimdiden üstüne eğilsek, daha faydalı olacak.(Arka Kapak)

Yazar: Attila İlhan

Yayınevi: Bilgi Yayınevi

ISBN: 9789754946512

Boyut: 14x20

Sayfa Sayısı: 322

Basım Yılı: 1997

Cilt Durumu: Karton Kapak

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

Son Dakika Güncel Faşizmin Ayak Sesleri Kitabı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı