Son Dakika Haberleri: Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi Yaz Atölyelerine Başladı

Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi Yaz Atölyelerine Başladı

2 ay önce

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyelerine başladı.

Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi Yaz Atölyelerine Başladı, System.String[]
Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyelerine başladı.

Akademide, çocukların hayal dünyaların geliştirmek, bilgi ve becerilerine katkı sağlamak amacıyla, düşünce atölyesi, beceri atölyesi, doğa-uzay-robot atölyesi, zeka oyunları atölyesi, İngilizce atölyesi, Kur'an-ı Kerim eğitimi, resim ve seramik atölyeleri, drama ve orf atölyeleri, okuma-yazma becerileri atölyesi, keman, gitar, piyano, bağlama atölyeleri gibi birçok alanda etkinlik yer alıyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Boz, yaptığı yazılı açıklamada, Çankırı'da yaşayan çocukların bu yaz eğlenirken öğrenmenin tadına varacağını kaydetti.

Çocukların, bilim, eğlence ile aktivite dolu keyifli bir yaz geçireceklerini aktaran Boz, "Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi faaliyetlerini yıl boyu sürdürecek. Veliler, çocuklarının kış dönemi faaliyetlerine katılıp etkinliklerden yararlanmalarını sağlamaları için eylül ayında kayıt yaptırabilecek. Başvuruların yoğun olması sebebi ile kontenjan sayısı başvuru sırası önceliğine göre doldurulacak." ifadelerini kullandı.ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir Yerde Bulduğu Para Dolu Cüzdanı Cebine Böyle Attı

AK Parti'de 2 Numaralı İsim Numan Kurtulmuş Oldu