Son Dakika Haberleri: Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi Yaz Atölyelerine Başladı

Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi Yaz Atölyelerine Başladı

4 ay önce

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyelerine başladı.

Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi Yaz Atölyelerine Başladı, System.String[]
Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyelerine başladı.

Akademide, çocukların hayal dünyaların geliştirmek, bilgi ve becerilerine katkı sağlamak amacıyla, düşünce atölyesi, beceri atölyesi, doğa-uzay-robot atölyesi, zeka oyunları atölyesi, İngilizce atölyesi, Kur'an-ı Kerim eğitimi, resim ve seramik atölyeleri, drama ve orf atölyeleri, okuma-yazma becerileri atölyesi, keman, gitar, piyano, bağlama atölyeleri gibi birçok alanda etkinlik yer alıyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Boz, yaptığı yazılı açıklamada, Çankırı'da yaşayan çocukların bu yaz eğlenirken öğrenmenin tadına varacağını kaydetti.

Çocukların, bilim, eğlence ile aktivite dolu keyifli bir yaz geçireceklerini aktaran Boz, "Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi faaliyetlerini yıl boyu sürdürecek. Veliler, çocuklarının kış dönemi faaliyetlerine katılıp etkinliklerden yararlanmalarını sağlamaları için eylül ayında kayıt yaptırabilecek. Başvuruların yoğun olması sebebi ile kontenjan sayısı başvuru sırası önceliğine göre doldurulacak." ifadelerini kullandı.Ağaca bağlı olarak bulunan köpeğe tecavüz edildiği ortaya çıktı Türk Yetkililer, Suudi Arabistan Başkonsolosluğu Aramasında 'Mavi Işık' Yöntemi Kullandı

Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı Hakkında Bomba İddia: Suudiler Cinayeti Kabul Edecek