Fenerbahçe Kolarov'a geç de olsa kavuşacak - Son Dakika

Fenerbahçe Kolarov'a geç de olsa kavuşacak

2 ay önce

Fenerbahçe bir yandan Mesut Özil'i devre arasında karosuna katmanın hesaplarını yaparken diğer taraftan da sezon öncesi katrosuna katamadığı Kolarov için çok kritik bir adamın eşiğine geldi.

Fenerbahçe Kolarov'a geç de olsa kavuşacak, System.String[]

Fenerbahçe bir yandan Mesut Özil'i devre arasında karosuna katmanın hesaplarını yaparken diğer taraftan da sezon öncesi katrosuna katamadığı Kolarov için çok kritik bir adamın eşiğine geldi. Kolarov ile Ocak ayında gelecek sezon için ön sözleşme imzalanacak.


FIFA İMZAYA İZİN VERİYOR


FIFA kuralları gereği sözleşmesinin son senesindeki bir oyuncuyla sezon ortasında sözleşme imzalanabiliyor. İşte Fenerbahçe de bu kuraldan faydalanacak.


ANLAŞMADA GERİ ADIM YOK


Fenerbahçe ile Kolarov arasındaki sezon öncesi prensip anlaşmasının hala yürürlükte olduğu ve Sırp sol bekin Roma ile sözleşme uzatmadığı gibi başka bir kulüple de görüşmediği öğrenildi.


SEZON SONU FORMAYI GİYECEK


Fenerbahçe, Kolarov'a Ocak'ta imza attırıp sezonun bitmesini bekleşecek. Sezonun bitkmesiyle de birlikte dünyaca ünlü Sırp sol bek çubuklu formayı giyerek kameralara poz verecek.


KOLAROV YİNE ESKİSİ GİBİ!


Serie A'da Roma ile 7 maça çıkan Kolarov, bu karşılaşmalarda 3 gol, 1 asiste imza attı. Sırp sol bek formunu aynen koruyor.


Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 14.10.2019 10:02 

YORUMLAR


Son Dakika

Şarkıcı Tuğba Ekinci'den sosyal medyayı sallayan Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı
Otoyolların ortasında kalan tarihi kemere taş hırsızları dadandı Komşularına "Gürültü yapmayın uyuyamıyorum" diyen adamın kapısına dayandılar! Feci kavga çıktı