Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'nin Gündeminde Yer Alan Robert Skov, İtalya Yolcusu!

Fenerbahçe'nin Gündeminde Yer Alan Robert Skov, İtalya Yolcusu!

28 gün önce

İtalyan devi Roma, Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan Kopenhaglı Robert Skov için Danimarka ekibine 5 milyon euro önerdi.

Geçen sezon Silkeborg'tan 1 milyon euroya transfer edilen ve Kopenhag'ta 42 maçta 27 gol atarak Avrupa devlerinin dikkatini çeken Robert Skov, Fenerbahçe'nin de gündemine gelmişti.

GEÇEN SEZON 41 MAÇTA 6 GOL ATMIŞTI

Orta sahanın her iki kanadında oynama yeteneğine sahip olan 22 yaşındaki Robert Skov için Roma'nın 5 milyon Euro teklifte bulunduğu ortaya çıktı. Fenerbahçe'nin de transfer listesinde olan yetenekli futbolcunun Serie A'ya gitmesine kesin gözüyle bakılırken, Skov'un Cengiz Ünder ve Zaniolo'nun takımdan ayrılması durumunda yıldız futbolcuların yerini doldurması için transfer edileceği belirtildi.

Danimarka U21'de oynayan Robert Skov 18 maçta 9 gol atarken, genç futbolcunun milli takım hocası Age Hareide tarafından A Milli Takıma dahil edilmesi bekleniyor.

(Akşam)

Fenerbahçe'nin Gündeminde Yer Alan Robert Skov, İtalya Yolcusu!
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 07:55 

YORUMLAR


Yargıtay, Tecavüzcüsünü Öldürüp Kafasını Köy Meydanına Atan Nevin Yıldırım'ın Cezasını Onadı Diriliş Ertuğrul'un Setinde İftar Yapan Sedat Peker'de Kürt-Alevi Açıklaması Tarlası İçin Sondaj Yapan Çiftçi, 75 Metre Derinde Su Ararken Gaz Buldu