Fibabanka'nın "akıl küpü" soruları 7/24 yanıtlıyor - Son Dakika

Fibabanka'nın "akıl küpü" soruları 7/24 yanıtlıyor

07.11.2019 12:02
Fibabanka'nın

Fibabanka'nın yeni sanal asistanı Fi'Bot ile finansal ihtiyaçlara yönelik sorular 7 gün 24 saat yanıt buluyor.

Fibabanka'nın yeni sanal asistanı Fi'Bot ile finansal ihtiyaçlara yönelik sorular 7 gün 24 saat yanıt buluyor.

Fibabanka'dan yapılan açıklamaya göre, teknoloji yatırımlarını sürdüren Fibabanka, yeni sanal asistanı Fi'Bot ile müşteri deneyimi alanında çıtayı yükselterek hizmet kalitesini artırıyor.

Dijital dönüşüm çalışmaları kapsamında yapay zeka uygulamalarına yatırım yapan Fibabanka, yeni sanal asistanı Fi'Bot ile tüm sorulara 7 gün 24 saat cevap verirken finansal ihtiyaçlara yönelik çözüm ve yönlendirme sunuyor.

fibabanka.com.tr üzerinde yer alan ve Facebook Messenger ile de entegre çalışan Fi'Bot, ziyaretçilerin sorularına 7 gün 24 saat cevap verirken bankacılık işlemleri ile ilgili de anında bilgi ve yönlendirme sağlıyor.

Bu doğrultuda tüm ziyaretçiler, Fi'Bot üzerinden krediden, birikim yönetimine, faiz ve döviz hesaplama işlemlerinden kredi kartı başvurusuna kadar birçok finansal ihtiyaç için anında ve hızla geri dönüş alabiliyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Fibabanka'nın 'akıl küpü' soruları 7/24 yanıtlıyor - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Ahmet Çakar'dan derbi için müthiş iddia: Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan Sarıgün kendini böyle savundu: Nasıl olduğunu unuttum EDHO'nun kadın çalışanlarına otelde büyük şok! Çıplak halde odaya girip tecavüze yeltendiler Pik yapan koronavirüs salgını ile kekik satışları patladı Oğlunu pompalı tüfekle vuran baba, başında bekleyip kimseyi yaklaştırmadı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanıyor! Hafta içi sokağa çıkma kısıtlaması gelecek mi? Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi Son dakika: Türkiye ekonomisi, üçüncü çeyrekte yüzde 6,7 büyüdü