Fibabanka'nın "akıl küpü" soruları 7/24 yanıtlıyor - Son Dakika

Fibabanka'nın "akıl küpü" soruları 7/24 yanıtlıyor

07.11.2019 12:02
Fibabanka'nın

Fibabanka'nın yeni sanal asistanı Fi'Bot ile finansal ihtiyaçlara yönelik sorular 7 gün 24 saat yanıt buluyor.

Fibabanka'nın yeni sanal asistanı Fi'Bot ile finansal ihtiyaçlara yönelik sorular 7 gün 24 saat yanıt buluyor.

Fibabanka'dan yapılan açıklamaya göre, teknoloji yatırımlarını sürdüren Fibabanka, yeni sanal asistanı Fi'Bot ile müşteri deneyimi alanında çıtayı yükselterek hizmet kalitesini artırıyor.

Dijital dönüşüm çalışmaları kapsamında yapay zeka uygulamalarına yatırım yapan Fibabanka, yeni sanal asistanı Fi'Bot ile tüm sorulara 7 gün 24 saat cevap verirken finansal ihtiyaçlara yönelik çözüm ve yönlendirme sunuyor.

fibabanka.com.tr üzerinde yer alan ve Facebook Messenger ile de entegre çalışan Fi'Bot, ziyaretçilerin sorularına 7 gün 24 saat cevap verirken bankacılık işlemleri ile ilgili de anında bilgi ve yönlendirme sağlıyor.

Bu doğrultuda tüm ziyaretçiler, Fi'Bot üzerinden krediden, birikim yönetimine, faiz ve döviz hesaplama işlemlerinden kredi kartı başvurusuna kadar birçok finansal ihtiyaç için anında ve hızla geri dönüş alabiliyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Fibabanka'nın 'akıl küpü' soruları 7/24 yanıtlıyor - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı