Fikret Orman, Soyunma Odasında Kutladı - Son Dakika

Fikret Orman, Soyunma Odasında Kutladı

10.03.2017 09:36
Fikret Orman, Soyunma Odasında Kutladı, System.String[]

"İlk 90 dakika harika bitti çocuklar"Şeref Tribününde sakin bir biçimde karşılaşmayı izleyen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, hakemin bitiş düdüğü ile birlikte tebrikleri kabul etti.

"İlk 90 dakika harika bitti çocuklar"

Şeref Tribününde sakin bir biçimde karşılaşmayı izleyen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, hakemin bitiş düdüğü ile birlikte tebrikleri kabul etti. Orman'ı ilk kutlayan eski başkan Serdar Bilgili oldu. Daha sonra tüm yönetim sarmaş dolaş olup soyunma odasında teknik direktör Şenol Güneş ve futbolcuları tebrik etti. Orman, soyunma odasında, "İlk 90 dakikayı arzulanan bir skorla bitirdiniz, 16 Nisan'da Çeyrek final tacınızı giyeceğinizden hiç kuşkumuz yok" ifadelerini kullandı.

PROTOKOL TRİBÜNÜNDE MUSTAFA KEMAL PAŞA SESLERİ

Bu arada maç sürerken protokol tribününde oturan bir grup Beşiktaşlı hep bir ağızdan, "Yaşa Mustafa Kemal Paşa" diye bağırdı.

YUNANLI BAŞKAN GÖMLEKLE TURLADI

Öte yandan, Olympiakos Başkanı Vangelis Marinakis, maç başlar başlamaz kendi özel locasına geçip maçı tek başına izledi. Beşiktaş'ın beraberlik golünden sonra üstünü çıkaran Başkan, karşılaşma sonuna kadar gömlekle bir aşağı bir yukarı turladı.

Faik GÜRSES - ATİNA/ DHA

Fikret Orman, Soyunma Odasında Kutladı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Fikret Orman, Soyunma Odasında Kutladı - Son Dakika


Son Dakika

Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl ABD'de bu çocuğu konuşuyor! Karantina arkadaşı olarak insan iskeletini seçti