Son Dakika Haberleri: Fırsatçılara İnat, Bir Kamyon Elmayı Tarladan Aldığı Fiyata Sattı

Fırsatçılara İnat, Bir Kamyon Elmayı Tarladan Aldığı Fiyata Sattı

10 gün önce

ADIYAMAN'da tespih satan Ahmet Alagöz, fırsatçılara tepki için bir kamyon elmayı tarladan aldığı fiyata, sadece nakliye gideri ekleyerek, vatandaşa sattı.

Fırsatçılara İnat, Bir Kamyon Elmayı Tarladan Aldığı Fiyata Sattı, System.String[]
ADIYAMAN'da tespih satan Ahmet Alagöz, fırsatçılara tepki için bir kamyon elmayı tarladan aldığı fiyata, sadece nakliye gideri ekleyerek, vatandaşa sattı.

Kentte tespih satışı yapan Ahmet Alagöz, dövizdeki düşüşe rağmen fırsatçı bazı kişilerin ürün fiyatlarını düşürmemesine tepki gösterdi. Alagöz, markette kilosu 5 liraya satılan elmayı tarladan 1 lira 10 kuruştan alarak kamyon kasasına yükledi. Bahçelievler Mahallesi'ne gelen Ahmet Alagöz, kamyonu park etti ve kasadaki elmaları sadece nakliye giderini ekleyerek, 1 lira 45 kuruştan satacağını duyurdu. Bunu duyan vatandaşlar da elmaları satın aldı, Alagöz'e duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Tarladan alınan ürünün üzerine ne kadar kar eklendiğini göstermeyi amaçladığını ve bunu herkese gösterdiğini anlatan Ahmet Alagöz, "Tarladan kapımıza kadar gelen bu ürünlere fırsatçıların yüzde kaç kar payı eklediğini göstermek için girişimde bulunduk. Belki birçok arkadaşımıza göre komik gelebilir ama burada amacım fırsatçıların yüzüne karşı bu ayıbı vurabilmektir. Tarladan alıp nakliye giderini ekledikten sonra elmaları 1 lira 45 kuruşa sattık. Ama 1 lira 10 kuruştan elmayı alan fırsatçılar marketlerde 5 liraya satıyor" dedi. - Adıyaman15 Yaşındaki Çocuk, Tartışma Yaşadığı Babasını Sırtından Bıçakladı Hak- İş Genel Başkanı Arslan: 2 Bin TL Asgari Ücret Yeterli Değil

Günlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı MHP Lideri Devlet Bahçeli, Roma - Real Madrid Maçına Davet Edildi