Fotoğraf Sanatçılarından Gökçek'e Plaket Verildi - Son Dakika

Fotoğraf Sanatçılarından Gökçek'e Plaket Verildi

06.09.2014 11:36
Fotoğraf Sanatçılarından Gökçek'e Plaket Verildi, System.String[]

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin de destekleriyle gerçekleştirilen ve 41 ülkeden 300'e yakın fotoğrafçının katıldığı 32. Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu ödül töreni, Ankara'da yapıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, katkılarından dolayı teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

Marriott Hotel'de gerçekleştirilen programa Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Türkiye Fotoğraf Sanatı Başkanı Sami Türkay, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Başkanı Riccardo Busi ile 41 ülkeden 300'e yakın fotoğraf sanatçısı katıldı.

"Fotoğrafın Olimpiyatı" olarak adlandırılan "Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu Ödül Töreni"nde, ülkeleri adına yarışmaya katılan ve dereceye giren sanatçılara ödülleri dağıtıldı. Ülkeleri adına yarışmaya katılan fotoğraf sanatçılarının çekmiş oldukları "siyah beyaz" fotoğrafların yer aldığı "Bienali Sergisi" de ödül töreninde izleyicilerle buluştu.

Bir yıl içerisinde çekilen fotoğrafların değerlendirildiği yarışma sonucunda Dünya Kupası Bahreyn'in oldu. Avusturya ise Altın madalya kazandı. Avusturya'nın ödülünü yoğun programı nedeniyle geceye katılamayan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek adına Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan verdi.

Ödülü takdim eden Tekcan, "Böylesi güzel bir organizasyona ortak olmak ve katkı sağlamak Ankara Büyükşehir Belediyesi için gurur verici bir olay. Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek'in de çok büyük önem verdiği fotoğraf sanatçılarının bu tür anlamlı organizasyonlarına her zaman destek vermekten kaçınmayacağımızı ifade etmek istiyorum" dedi.

Fotoğrafın olimpiyatlarında Gümüş Madalya Vietnam'a, Bronz Madalya da İngiltere'ye verilirken Türkiye mansiyon ödülü aldı.

Fotoğraf Sanatçılarından Gökçek'e Plaket Verildi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fotoğraf Sanatçılarından Gökçek'e Plaket Verildi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Azerbaycanlı kadın, ev sahibinin evinde tüfekle öldürülmüş halde bulundu 00:14 Azerbaycanlı kadın, ev sahibinin evinde tüfekle öldürülmüş halde bulundu Celal Şengör'ün öğrencisiyle ilgili tepki çeken sözlerine Bakan Derya Yanık'tan da tepki geldi 23:24 Celal Şengör'ün öğrencisiyle ilgili tepki çeken sözlerine Bakan Derya Yanık'tan da tepki geldi Denizaltı krizi büyüyor! Fransa, ABD ve Avustralya'daki büyükelçilerini geri çağırdı 23:05 Denizaltı krizi büyüyor! Fransa, ABD ve Avustralya'daki büyükelçilerini geri çağırdı
Aşıların 5 gözlü yaratıklara sebep olacağını söyleyen Fatih Erbakan: Son çare TURKOVAC tercih edilebilir 22:11 Aşıların 5 gözlü yaratıklara sebep olacağını söyleyen Fatih Erbakan: Son çare TURKOVAC tercih edilebilir Van'da 20 dakika boyunca aralıksız süren yağış, esnafa zor anlar yaşattı 22:00 Van'da 20 dakika boyunca aralıksız süren yağış, esnafa zor anlar yaşattı Son ankette çarpıcı detay! HDP seçmeninin yüzde 68.9'u 21:19 Son ankette çarpıcı detay! HDP seçmeninin yüzde 68.9'u "Demirtaş'ın işaretiyle hareket ederim" cevabı verdi
Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi 20:08 Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi Ülke bu olayla çalkalanıyor! Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek için yaşını büyük söyleyen 12 yaşındaki kız hamile kaldı 19:25 Ülke bu olayla çalkalanıyor! Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek için yaşını büyük söyleyen 12 yaşındaki kız hamile kaldı
Advertisement