Fulya Sanat'ta "Seven Dünya" Konseri - Son Dakika

Fulya Sanat'ta "Seven Dünya" Konseri

26.11.2012 15:47
Fulya Sanat'ta

Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat, "Seven Dünya" projesinin müzisyenlerini 29 Kasım Perşembe akşamı dinleyicilerle buluşturuyor.

Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat, 29 Kasım'da "Seven Dünya" projesinin müzisyenlerini ağırlayacak. Değişik müzik türleriyle uğraşan müzisyenleri bir araya getiren "Seven Dünya" projesi, ülkemizdeki zengin müzik çeşitleri ve dünyadaki değişik tınıları müzikseverlerle buluşturacak.

"Seven Dünya" projesinin müzisyenleri, Bach'tan Dede Efendi ve Aşık Veysel'e, Orta Doğu Halk Şarkıları'ndan Fransız, İtalyan ve Alman bestecilerden oluşan Türk motifleriyle süslenmiş parçalara kadar, farklı ezgilerle dolu bir müzik ziyafeti sunacak.

Biletleri Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat'tan ve www.fulyasanat.org adresinden temin edilebilen konser, saat 20.00′de başlayacak.

"SEVEN DÜNYA" KONSERİ

Tarih: 29 Kasım 2012, Perşembe

Yer: Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat

Saat: 20.00

Program:

Bach Air

Dede Efendi

Uzun İnce Bir Yoldayım Aşık Veysel

(Düzenleme Baki Duyarlar)

Sarı Gelin (Anonim) Baki Duyarlar

Orta Doğu Halk Şarkıları (Anonim)

ve Fransız, İtalyan ve Alman bestecilerden oluşan Türk motifleriyle süslenmiş parçalar.

Müzisyenler:

Dilek Türkan - Vokal, Şan

Derya Türkan - Kemençe

Bülent Evcil - Flüt

Murat Berk - Çello

Baki Duyarlar - Piyano

Erdal Akyol - Kontrbas

Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat konser biletlerinde; öğrenci, öğretmen, emekli, engelli ve 65 yaş üstü izleyiciler için %50 indirim uygulanır.

Fulya Sanat'ta Seven Dünya Konseri

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Fulya Sanat'ta 'Seven Dünya' Konseri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! Depremden 16 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkartıldı Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 24'e, yaralı sayısı 804'e yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak