G.Saray'dan tepki çeken karar! Kabul etmemelerine rağmen maaşlarını indirimli ödediler - Son Dakika

G.Saray'dan tepki çeken karar! Kabul etmemelerine rağmen maaşlarını indirimli ödediler

09.10.2020 18:37

Galatasaray, maaş indirimini kabul etmediği 2 futbolcu da dahil tüm oyuncularının maaşlarının yüzde 15 indirimli şekilde ödendiğini duyurdu.

Galatasaray, koronavirüs nedeniyle tüm futbolcuların maaş ödemelerinin yüzde 15 indirimli şekilde yapıldığını belirtti.

Ayrıca maaşında yüzde 15 oranında indirim yapmayı kabul etmeyen oyunculara da indirim uygulanarak ödeme yapıldığını açıkladı.

Galatasaray'dan yapılan açıklama şu şekilde;

"Kulübümüz, futbolcularımızın alacaklarını koronavirüs pandemisinin getirdiği mücbir sebeplerden ötürü, karşılıklı mutabakat sonucunda yüzde 15 indirimli şekilde ödemiştir. Maaşında yüzde 15 oranında indirim yapılmasını kabul etmeyen futbolcuların ödemeleri de bu indirim uygulanarak yapılmıştır."

"ONLARIN NE HALT YEDİĞİNİ ANLATACAĞIM"

Ödeme yapmadıkları futbolcuların pandemi dönemi için talep edilen yüzde 15'lik indirimi kabul etmediğini söyleyen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz konuyla ilgili, "Ekim hariç tüm maaşları ödedik! İki kişiye eksik ödedik, onların ne halt yediğini anlatacağım. Bir tane daha var, o bizde değil şu an! Bunlar %15'i kabul etmedi" ifadelerini kullanmıştı.

G.Saray'dan tepki çeken karar! Kabul etmemelerine rağmen maaşlarını indirimli ödediler
Mustafa Cengiz, ödeme yapmadıkları iki yıldıza çok sert çıktı: Ne halt yediklerini anlatacağım

Son Dakika Spor G.Saray'dan tepki çeken karar! Kabul etmemelerine rağmen maaşlarını indirimli ödediler - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Hazer Amani ile boşanacağı konuşulan Sıla, gizemli bir erkekle görüntülendi Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı aldığı, erken seçim şartıyla vazgeçtiği ortaya çıktı Emekli milletvekili ve cumhurbaşkanlarına zam! İşte önümüzdeki yıl alacakları maaşlar 4. kattan düşüp hayatını kaybeden Cemil Taş, milli sporcu Ayşe Taş'ın 24 yıl sonra kavuştuğu babası çıktı Çağla Şıkel'e korkunç tehdit: Seni ve çocuklarını öldüreceğim Masumlar Apartmanı'nın 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Han'ın itirafı İnci'yi şoke etti Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi Kapkaççı akrabalar takip ettikleri yaşlı adamın 25 bin lirasını alıp kaçtı! O anlar kameralara yansıdı