Galatasaray'ın gündemindeki Michael Seri için Porto devreye girdi - Son Dakika

Galatasaray'ın gündemindeki Michael Seri için Porto devreye girdi

22.01.2021 20:09

Portekiz kulübü Porto, Galatasaray'ın gündeminde olan Fulham'dan Jean-Michael Seri'yi kiralamak için görüşmelere başladı.

Eski futbolcusu Michael Seri'yi yeniden kadrosuna katmayı planlayan Galatasaray'a Portekiz'den rakip çıktı.

Portekiz basınında yer alan habere göre; ara transfer döneminde Michel Seri'yi kadrosuna katmayı planlayan Porto, yıldız futbolcu için temaslara başladı. Seri konusunda Galatasaray'ın da teklifinin olduğu belirtildi.

İNGİLİZLER, G.SARAY'IN ANLAŞTIĞINI YAZDI

Galatasaray'la anılan, kulübü Fulham'da kadro dışı kalan Seri, tekrar Cim Bom'a çok yakın. İngiliz medyası, Galatasaray ve Fulham'ın yeni bir görüşme yaptığı ve Seri konusunda anlaşmaya vardığını, Fildişi Sahilli futbolcunun birkaç gün içerisinde eski takımına imza atmasının beklendiğini yazdı.

Galatasaray'ın gündemindeki Michael Seri için Porto devreye girdi

Son Dakika Spor Galatasaray'ın gündemindeki Michael Seri için Porto devreye girdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, kademeli normalleşmenin ele alındığı Kabine toplantısı sonrası açıklama yapıyor Yenikapı-Bayrampaşa arasında metro seferleri durduruldu Ermenistan Başbakanı Paşinyan, darbe girişiminden eski Devlet Başkanı Serj Sarkisyan'ı sorumlu tuttu Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar Son Dakika: Yapılandırmada son gün olması nedeniyle görevli personel ve ödeme yapacaklar kısıtlamadan muaf tutulacak Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Sokak ortasında kanlı hesaplaşma! Silahını çekip kurşun yağdırdı, 2'si kardeş 3 kişi hayatını kaybetti