Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı - Son Dakika

Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı

19.11.2020 15:48
Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı, System.String[]

KORONAVİRÜS vaka sayılarının yüksek olduğu Gaziantep'te, çarşılarda yoğunluk devam ediyor.

KORONAVİRÜS vaka sayılarının yüksek olduğu Gaziantep'te, çarşılarda yoğunluk devam ediyor. Polis ekipleri, cadde ve sokaklarda sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal edenlere cezai işlem uyguluyor.

Vaka sayılarında artış olan Gaziantep'te halk, çarşıların bulunduğu Karagöz ve Gaziler caddelerinde sosyal mesafe kuralına uymadan gezmeyi ve alışveriş yapmayı sürdürüyor. Yoğunluğun gözlendiği caddelerde birçok kişi, maskelerini çene altında tutarken, polis ve zabıta ekipleri maske, sosyal mesafe yeme-içme ve sigara kullanılmaması için uyarı yapıyor. Polis tarafından uyarıları dikkate almayan vatandaşlara ise koronavirüs tedbirlerine aykırı hareket ettikleri için idari para cezası kesiliyor.

Vatandaşlar ve yetkililer ise maske takmaya ve sosyal mesafeye daha çok dikkat edilmesi gerektiğini ifade ederek, çarşıdaki yoğunluğun azalması gerektiğini söylüyor.


Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı
Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı
Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı
Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı
Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gaziantep'te tedbirleri unutanlar uyarıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor Simpsonlar yine gündemde! Kamala Harris'in yemin törenindeki kıyafetini 20 yıl önceden bildiler Son Dakika! 375 firmaya fahiş fiyat artışı nedeniyle 12 milyon TL ceza kesildi Sobadan sızan zehirli gaz, 2 kardeşi yaşamdan kopardı Dünyaca ünlü yıldızlar, yeni ABD başkanı Joe Biden'ı törende yalnız bırakmadı! Lady Gaga kıyafetiyle mesaj verdi Televizyon programına katılan genç, istismar ettiği kızın kendisini görüp ihbar etmesiyle program çıkışı gözaltına alındı