Son Dakika Haberleri: Gece Gezmesinde Görüntülenen Şarkıcı Iggy Azalea, Görüntüsüyle Şaşkına Çevirdi

Gece Gezmesinde Görüntülenen Şarkıcı Iggy Azalea, Görüntüsüyle Şaşkına Çevirdi

8 gün önce

Gece gezmesinde görüntülenen genç şarkıcı Iggy Azalea, kalçasına implant yaptırdığı iddiasını yalanlasa da, görüntüsü akıllara "Bıçak altına yattı mı?" sorusunu getirdi.

Genç şarkıcı Iggy Azalea, son bir buçuk yıldır kalçasının görüntüsüyle gündemden hiç düşmüyor. 27 yaşındaki şarkıcı önceki akşam da Batı Hollywood'da çıktığı gece gezmesinde görüntülendi.

İMPLANT YAPTIRDIĞI KONUŞULUYOR

Sırt ve göğüs dekoltesiyle dikkat çeken dar bir elbise giyen Azalea'nın görüntüsü, kalçasına implant yaptırdığı iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Bir süre fotoğrafçıların görüntü almasına izin veren Azalea, daha sonra aracına binerek evine doğru yola koyuldu.

ESTETİK İDDİALARINI KESİN BİR DİLLE YALANLIYOR

Daha önce göğüslerini büyüttüğünü, burnunu düzelttirdiğini açıklayan Azalea, kalça estetiği yaptırdığına ilişkin iddiaları ise her seferinde kesin bir dille yalanlıyor.

"CANIMIN İSTEDİĞİ HER ŞEYİ YEMİYORUM"

Iggy Azalea, kalçasını büyüttüğü söylentilerine "Düzenli olarak egzersiz yapıyorum. Ayrıca canımın istediği her şeyi yemiyorum. Bunun sonucunda da belimin inceliğini koruyorum. Bu şekilde kalçam da olduğundan iri görünüyor" diyerek cevap vermişti.

Genç şarkıcı böyle görüntülendi;Prens Harry ve Meghan'ın Evlilik Tarihi Belli Oldu: 19 Mayıs 2018 Para Koparamayan Hackerler, Rus Futbolcunun Eşinin Çıplak Fotoğraflarını Sızdırdı
Arif Sağ, Kanser Tedavisine Gittiği Küba'yı Öve Öve Bitiremedi +18'lik Film Yıldızı Yüksek Dozda Uyuşturucu Kurbanı Oldu