Genel Başkan Turhan, "Uşak'ta Olduğuma İnanamadım, Çok Değişmiş" - Son Dakika

Genel Başkan Turhan, "Uşak'ta Olduğuma İnanamadım, Çok Değişmiş"

02.04.2018 15:33
Genel Başkan Turhan,

Türkiye Terziler ve Konfeksiyoncular Federasyonu Başkanı Sinan Turhan seçim çalışmaları kapsamında geldiği Uşak’ta Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Terziler ve Konfeksiyoncular Federasyonu Başkanı Sinan Turhan seçim çalışmaları kapsamında geldiği Uşak'ta Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ı makamında ziyaret etti.

Kentteki değişime vurgu yapan Genel Başkan Turhan, "Trakya'dan Uşak'a doğru geliyoruz ve gece 12.00'de şehre girdik. Şoförüme dönerek dedim ki, 'Biz Türkiye'de miyiz?'. Işıl ışıl bir lale görüntüsü ile kendimizi bambaşka bir ilde bulduk" dedi. Belediye Başkanlarının siyasi destek alamadım veryansınlarına eleştiride bulunan Genel Başkan Turhan, "Belediyeler kendi bünyelerinde çok güzel işler yapabilme imkanına sahip. Çalışmak belediye başkanı için zihinde, stratejide bitiyor. Yıllar önce geldiğim Uşak'ın çehresini tanıyamadım. ve Uşak Belediye Başkanımızı bu güzel hizmetleri için kutluyorum. Uşak'ı tek geçerim" diye konuştu.

Uşak Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çavuşoğlu ise Genel Başkan Sinan Turhan ile gerçekleştirdiği ilk görüşmede, "Burası gerçekten Uşak mı? Işıl ışıl ve adeta bir lale bahçesinden geçiyor gibiyiz." dediğini ifade ederek, "Bizler de bu düşüncelerine katılıyoruz. Bizzat Uşak'ta yaşıyor ve görüyoruz. Teşrifleri nedeniyle Genel Başkanımız Sinan Bey'e ve misafirperverliği, hizmetleri nedeniyle Belediye Başkanımız Nurullah Cahan'a teşekkür ediyoruz." açıklamalarına yer verdi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan nazik ziyaretleri nedeniyle Sinan Turhan'a ve Mehmet Çavuşoğlu'na memnuniyetlerini ileterek, Uşak halkının layık olduğu aydınlık, güzel ve her yönüyle çekici bir şehir inşa etmek üzere çalıştıklarını kaydetti. Cahan, "Artık Uşak bir şehir hüviyeti kazandı. Memleketimize gelen değerli misafirlerimiz, başkanlarımız ve vatandaşlarımız tarafından bunun ifade edilmesi bizleri ayrıca memnun ediyor. Yapılan çalışmanın karşılığı oluyor. Uşak aşıklar ve Yörükler diyarı, hak etti güzelliğe Türkiye'ye örnek projelerle kavuşacak. Sosyal ve kültürel alanlardaki çalışmalarımız devam ediyor. Nazik değerlendirmeleri nedeniyle değerli başkanlarımıza ayrıca hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz" dedi. - UŞAK

Genel Başkan Turhan, Uşak'ta Olduğuma İnanamadım, Çok Değişmiş
Genel Başkan Turhan, Uşak'ta Olduğuma İnanamadım, Çok Değişmiş

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Genel Başkan Turhan, 'Uşak'ta Olduğuma İnanamadım, Çok Değişmiş' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ankara'da öldürdüğü eski nişanlısının cesedini Sakarya TEM Otoyolu'na attı Kayınpeder, çocuğunu görmeye gelen damadına cadde ortasında kurşun yağdırdı Eşini tüfekle vuran kocanın "Haberim yokmuş gibi çek kanka" sözleri pes dedirtti Son Dakika! Antalya Gazipaşa açıklarında 5.2 büyüklüğünde deprem Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz Sokağa çıkma kısıtlaması Adanalıların kebap aşkına engel olamıyor Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu