GHETTO'da Sicimoğlu & Latin All Stars - Son Dakika

GHETTO'da Sicimoğlu & Latin All Stars

27.01.2012 08:30
GHETTO'da Sicimoğlu & Latin All Stars

Ayhan Sicimoğlu, sevgililer gününe özel menüsüyle 14 Şubat Salı gecesi GHETTO'da sahne alıyor.

Ghetto, Sevgililer gününe özel menüsü ile misafirlerini ağırlıyor. Menünün mimarı ise Chaine des Rotiseries Fransa'dan şövalyelik unvanına sahip, uzmanlık alanı Osmanlı Saray Mutfağı olan ahçı Haldun Tüzel tarafından hazırlandı. Sevgililer günü Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars gecesi için özel bir menü hazırlayan Haldun Tüzel yurt içi ve yurt dışında çeşitli başarılara imza atmış bir şef. Osmanlı Saray Mutfağı danışmanı ve uygulayıcısı olan Haldun Tüzel aynı zamanda Gastronomi yazarlığı da yapmaktadır. Sevgililer gününe özel gecenin menüsünü ekte görebilirsiniz.

Etkinlik: Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

Tarih: 14 Şubat Salı

Saat: 23:30

Ücret: 30 TL – 40 TL – 140 TL (yemekli)

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

Yılın en aşk dolu, sevginizi nasıl göstereceğinizi incelikle planladığınız yılın en anlamlı günlerinden birinde GHETTO, sevgililer gününe özel konseptiyle Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars'ı ağırlıyor. Aşkın, tutkunun enerjisiyle Latin ritimlerinin birleşeceği bu gecede romantik Latin bolerolar GHETTO' nun görkemli fresklerle bezeli atmosferinden bu kez âşıklar için yükselecek.Özel yemeklerle başlayacak bu gece, bir GHETTO klasiği Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars ile sizi dansa, tutkuya, eğlenceye davet ediyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Macron geri adım atmıyor! Sokakları yangın yerine çeviren protestolara rağmen emeklilik reformunu geri çekmeyecekler Macron geri adım atmıyor! Sokakları yangın yerine çeviren protestolara rağmen emeklilik reformunu geri çekmeyecekler Fransa'da hükümet protestolara rağmen emeklilik reformunu geri çekmeyeceğini açıkladı Fransa'da hükümet protestolara rağmen emeklilik reformunu geri çekmeyeceğini açıkladı TikTok, Instagram ve Twitter, Fransa'da yasaklandı! TikTok, Instagram ve Twitter, Fransa'da yasaklandı!

Son Dakika Güncel GHETTO'da Sicimoğlu & Latin All Stars - Son Dakika


Advertisement