Son Dakika Haberleri: Gözaltına Alınan Kediciklerin Makyajsız Halleri Görenleri Şaşkına Çevirdi

Gözaltına Alınan Kediciklerin Makyajsız Halleri Görenleri Şaşkına Çevirdi

6 gün önce

Adnan Oktar suç örgütüne yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan "kediciklerin" makyajsız halleri görenleri hayrete düşürdü.

Adnan Oktar suç örgütüne yapılan dev operasyon sonrası 235 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında bulunan " Adnan Hoca'nın kedicikleri" olarak bilinen kadınların makyajsız halleri olay yarattı.

KEDİCİKLER KAMERALARA HAZIRLIKSIZ YAKALANDI

Adnan Oktar'ın "kediciklerim" dediği kızların da İstanbul Emniyeti tarafından gözaltına alındığı operasyonda gözaltına alınan sayısı her geçen dakika artıyor. Kapsamlı faaliyetlerle yürütülen Oktar, operasyonunda apar topar kelepçelenerek getirilen kızlar, kameralara hazırlıksız yakalandı.

ABARTILI MAKYAJ VE KIYAFETLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYORLARDI

Ekranda abartılı saç, makyaj ve kıyafetleri ile ilginç hareketler sergileyen ve tuhaf diyalogların içerisinde bulunan kedicikler, İstanbul Emniyeti'ne yakalandıkları sırada doğal hallerinde bulundular.

Daha önce makyajlı ve photoshoplu hallerini görmeye alıştığımız kediciklerin gerçekteki halleri ise bambaşka çıktı.
Bir Haftadır Gözaltında Bulunan Adnan Oktar ve 36 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi Metrobüste Genç Kızın Fotoğrafını Çeken Tacizci Suçüstü Yakalandı

Adnan Oktar'ın Annesinin Örgüt İçinde 'Mehdi Annesi' Olarak İtibar Gördüğü Ortaya Çıktı Aslı Enver, Kış Güneşi Dizisinin Yapımcı Şirketine Açtığı 32 Bin TL'lik Davada Haklı Bulundu