Gülcü, Güven Tazeledi - Son Dakika

Gülcü, Güven Tazeledi

24.08.2017 07:30
Gülcü, Güven Tazeledi, System.String[]

AK Parti Oltu İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi yapıldı.

AK Parti Oltu İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi yapıldı. Mevcut başkan Efdal Gülcü, yeniden başkanlığa seçildi.

Oltu Belediyesi Efkan Ala Kültür Evi'nde gerçekleştirilen AK Parti Oltu İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresinde yoğun güvenlik tedbiri alındı. Divan kurulu oylamasıyla Erzurum İl Koordinatörü Alaattin Güven, divan başkanı oldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede divan üyelerinin belirlenmesinin ardından mevcut yönetimin faaliyet ve denetim kurulu raporu ibra edildi.

Seçim öncesi protokol üyeleri birer konuşma yaparken kongrenin birlik ve beraberliğe vesile olması temennisinde bulundular. Daha sonra tek liste halinde gidilen seçimde Efdal Gülcü, yeniden AK Parti Oltu İlçe Başkanlığına seçildi.

"Kongreye eksik evrak gerekçesi damga vurdu"

AK Parti Oltu İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi olaylı geçti. Günler öncesinden adaylığını açıklayan Emrah Ceylan ve ekibi polis eşliğinde salondan çıkarıldı.

Kongrede adaylar Efdal Gülcü ve Emrah Ceylan adaylık başvurusunda bulundu. Evrak eksikliğini gerekçe göstererek Emrah Ceylan'ın adaylık başvurusunu divan başkanı Alaattin Güven kabul etmezken salonda tartışma çıktı. Ceylan ve taraftarlarının itirazlarını kabul etmeyen divan başkanı Güven, polis eşliğinde Emrah Ceylan ve ekibinin salondan çıkarılmasını istedi.

Salon dışında da bir süre devam eden tartışmalar sonrası Emrah Ceylan ve taraftarları itirazlarından bir sonuç alamayacaklarını anlayınca olaysız bir şekilde kongrenin yapıldığı alanı terk etti.

Kongreye AK Parti Erzurum Milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, İbrahim Aydemir ve Orhan Deligöz'ün yanısıra İl Başkanı M. Emin Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Olur, Narman ve Şenkaya Belediye Başkanları ve parti ilçe başkanları, delegeler ve partililer katıldı. - ERZURUM

Gülcü, Güven Tazeledi
Gülcü, Güven Tazeledi
Gülcü, Güven Tazeledi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Gülcü, Güven Tazeledi - Son Dakika


Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu