Gülden Karaböcek'e Hayran Sürprizi! - Son Dakika

Gülden Karaböcek'e Hayran Sürprizi!

22.05.2018 16:28
Gülden Karaböcek'e Hayran Sürprizi!, System.String[]

Doğa Rutkay'ın sunduğu 'Doğa Rutkay'la Bu Masada' programına konuk olan efsane sanatçı Gülden Karaböcek büyük bir sürprizle karşılaştı.

Yok böyle hayran!

Çektiği video ile Muğla'dan Rutkay'ın programına bağlanan sanatçının tutkulu hayranlarından Emrah Bakkaloğlu, "Eger bana en güzel söz, en güzel ses, en güzel müzik ne diye sorsalardı bütün bu sorularin tek başına cevabı sadece Gülden Karaböcek olurdu." dedi.

Gülden Karaböcek, tüm albümlerinin yer aldığı odayı görünce, "Burada bende olmayan albümler bile vardır. Unkapanı'nda ki müzik firmaları" gibi diyerek güzel sözlerinden dolayı hayranı Emrah Bakkaloğlu'na teşekkür etti. Doğa Rutkay'da "Emrah nesli tükenenlerden" diyerek ilk kez programda böyle bir durum yaşandığını söyledi.

Emrah Bakkaloğlu, "Gülden hanımın tüm plak, kaset ve cd'leri ile filmleri arşivimde mevcut. Kraliçe ile ilgili yayınlanmış tüm dergi ve gazeteleri biriktirdim. En büyük hayalim müze açmak dedi" dedi.

Gülden Karaböcek'e Hayran Sürprizi!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gülden Karaböcek'e Hayran Sürprizi! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'ın suskun forveti Aboubakar, milli maçta 2 gol attı Gürcistan'ı 1-0 yenen Kuzey Makedonya, Avrupa Şampiyonası'na katılacak Erdoğan'dan ASELSAN açılışına damga vuran espri! Herkes önce çok şaşırdı sonra güldü Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Ziya Akelli hayatını kaybetti Şarkıcı Gülşen bikini üstüyle ayna pozu paylaştı, beğeniler yağmur oldu yağdı Feribotta hava aldırma bahanesiyle dışarı çıkarılan genç kıza otobüs muavini tecavüz etti Mike Tyson, yıllar sonra itiraf etti: Doping testlerinden kurtulmak için plastik cinsel organ kullandım Süt banyosu rezaletinin ardından bir skandal daha! 'Çürük meyvelerden meyve suyu' görüntüleri tepki çekti