Son Dakika Haberleri: Güldür Güldür Show'un yeni sezon isimleri belli oldu! Sevilen isim Çağlar Çorumlu geri dönüyor

Güldür Güldür Show'un yeni sezon isimleri belli oldu! Sevilen isim Çağlar Çorumlu geri dönüyor

3 ay önce

Ekranların en çok güldüren şov programı Güldür Güldür bomba bir haberle ekranlara dönüyor. Geçtiğimiz sezon kadrodan ayrılan Çağlar Çorumlu ile yeni sezon için anlaşma sağlandı.

13 Temmuz'da son kez Show TV ekranlarına çıkan sevilen program Güldür Güldür Show, yeni bir kanal arayışında. Fenomen program, yeni sezonda bomba bir ekiple ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerdeİrem Kahyaoğlu ve Aylin Kontente ile anlaşıldığı öğrenilen programa, yıldız oyuncu Çağlar Çorumlu'nun geri döneceği öğrenildi.

SEVENLERİ BİR ÖNCE YENİ ADRESİNİN BELLİ OLMASINI İSTİYOR

Kadrosunda güçlü isimleri barındıran ve Ali Sunal'ın sunumuyla gerçekleştirilen eğlence programı Güldür Güldür Show'un sevenleri, programın bir an önce yeni adresinin belli olmasını istiyor.

HAYRANLARI ÇOK SEVİNDİ

Güldür Güldür Show'da, Çorumlu'nun yokluğunda geçen bir önceki sezonun ardından, programın sevenleri bu haberle adeta havalara uçtu.

Güldür Güldür Show'un yeni sezon isimleri belli oldu! Sevilen isim Çağlar Çorumlu geri dönüyor
Güldür Güldür'e katılan İrem Kahyaoğlu kimdir?

Haber Yayın Tarihi: 03.09.2019 03:53 

YORUMLAR


Meraklı vatandaşlar, cesedi görmek için demirlere tırmandılar
A Milli Takım İzlanda'da saatlerce beklerken, İzlanda Milli Takımı beklemeden İstanbul Havalimanı'ndan geçti Beton mikserinin altında kalan babasının cansız bedenine sarılıp ağladı