Gümüşhane'de, AK Parti İl Belediyesini Kazandı, 4 İlçeyi Kaybetti - Son Dakika

Gümüşhane'de, AK Parti İl Belediyesini Kazandı, 4 İlçeyi Kaybetti

01.04.2019 19:56
Gümüşhane'de, AK Parti İl Belediyesini Kazandı, 4 İlçeyi Kaybetti, System.String[]

GÜMÜŞHANE'de resmi olmayan seçim sonuçlarına göre, Belediye Başkanı, AK Parti'li aday Ercan Çimen, oldu.

GÜMÜŞHANE'de resmi olmayan seçim sonuçlarına göre, Belediye Başkanı, AK Parti'li aday Ercan Çimen, oldu. AK Parti, merkez belediyesi ve Kelkit ilçe belediyesini kazanırken, MHP ise 4 ilçe belediyesini kazandı.

Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde, AK Parti, Gümüşhane'de merkez ilçe ve Kelkit ilçe belediyesini kazandı. AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan adayı Ercan Çimen, seçimi kazanırken, Çimen'in rakibi olan MHP adayı Sabri Varan ise ikinci sırada yer aldı.

4 İLÇE EL DEĞİŞTİRDİ

AK Parti'li Ahmet Kanat'ın yönettiği Kürtün ilçesini, MHP'li Enver Şen, AK Parti'li Nidai Köroğlu'nun yönettiği Torul'u, MHP'li Evren Evrim Özdemir, AK Parti'li Yavuz Altııparmak'ın yönettiği Şiran'ı, MHP'li Mutlu Özel ve AK Parti'li Şerif Aygün'ün yönettiği Köse'yi de, MHP'li Turgay Kesler kazandı.

Resmi olmayan sonuçlara göre, Gümüşhane'de kazanan parti ve belediye başkanları şöyle:

AK Parti:

Gümüşhane: Ercan Çimen

Kelkit: Aziz Nas

MHP:

Kürtün: Enver Şen

Torul: Evren Evrim Özdemir

Şiran: Mutlu Özel

Köse: Turgay Kesler

- Şhane

Gümüşhane'de, AK Parti İl Belediyesini Kazandı, 4 İlçeyi Kaybetti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Gümüşhane'de, AK Parti İl Belediyesini Kazandı, 4 İlçeyi Kaybetti - Son Dakika


Son Dakika

Türk-İş'in bakana yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Tekirdağlı Türk ile evlenen Rohini Kösoğlu Beyaz Saray'da Yağmur Sarnıç'tan çocuk özlemi çeken Seren Serengil'e sert sözler Asgari ücret zammı için ilk toplantı başladı Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı