Son dakika Şiran haberleri, Şiran son dakika, son dakika Şiran

Son Dakika Şiran Haberleri

Son dakika Şiran haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son şiran haberleri anında burada.


 • 21.09.2023 21 Eyl 15:42 Gümüşhane'de Uyuşturucu Operasyonu: 105 Gram Esrar ve 11 Kök Kenevir Ele Geçirildi Gümüşhane'de Uyuşturucu Operasyonu: 105 Gram Esrar ve 11 Kök Kenevir Ele Geçirildi

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde Jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda, 105 gram esrar ve 11 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. İl Jandarma Komutanlığı ve Şiran İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, istihbari çalışmalar sonucunda uyuşturucu madde ve kaçak kenevir bitkisi bulunduğu bilgisine ulaştı. Yapılan aramalarda, H.Ş.Ü'nün evinde 105 gram esrar maddesi, A.C.Y'nin evinde ise 11 kök kenevir bitkisi bulundu. H.Ş.Ü ve A.C.Y gözaltına alınarak adli tahkikata başlandı.

 • 26.08.2023 26 Ağu 11:04 Kelkit Belediyesi Ayçiçek Yağı Fabrikası Kurmayı Planlıyor Kelkit Belediyesi Ayçiçek Yağı Fabrikası Kurmayı Planlıyor

  Kelkit ilçesinde belediye tarafından deneme amacıyla ekilen ayçiçeği tohumları, beklenenden fazla ürün verdi. Bu başarının ardından belediye, ayçiçek yağı üretim fabrikası kurmayı hedefliyor. İlçedeki çiftçiler de ayçiçeği ekimine yönelmeye başladı.

 • 14.08.2023 14 Ağu 09:14 Şiranlılar Tersun Dağı'na tünel istiyor Şiranlılar Tersun Dağı'na tünel istiyor

  Yapıldığında Trabzon limanını en kısa yoldan İç Anadolu'ya bağlayacak olan İkisu-Şiran karayolu üzerindeki Tersun Dağı tüneline dikkat çekmek için 2 bin metre rakımlı geçitte basın açıklaması yapıldı.

 • 11.08.2023 11 Ağu 23:57 Gümüşhane'de Kaza Sonucu Alev Alan Otomobildeki 2 Kişi Kurtarıldı Gümüşhane'de Kaza Sonucu Alev Alan Otomobildeki 2 Kişi Kurtarıldı

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde meydana gelen kazada otomobil çarpmanın etkisiyle alev aldı. Vatandaşlar tarafından kurtarılan araçta bulunan 2 kişi, yangının yol kenarındaki kuru otları da tutuşturmasıyla birlikte müdahale sonucu söndürüldü. Yaralılar, hastanede tedavi altına alındı.

 • 10.08.2023 10 Ağu 09:35 Gümüşhane'nin Sümela'sı Çakırkaya Manastırı ilgisizlik nedeniyle kuşlara yuva oldu Gümüşhane'nin Sümela'sı Çakırkaya Manastırı ilgisizlik nedeniyle kuşlara yuva oldu

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde bulunan ve 13 ve 15. yüzyıllar arasında yapıldığı tahmin edilen Çakırkaya Manastırı, ilgisizlik nedeniyle bakımsız kalmış ve kuşların yuva yapması için bir ortam haline gelmiştir. Manastır, 65 metrelik kayanın oyulmasıyla inşa edilmiş olup, Gümüşhane'nin Sümela'sı olarak nitelendirilmektedir. Ancak, ziyaretçiler için ulaşım zorlukları yaşanmaktadır. Manastırın içerisindeki kilise ve şapel gibi yapılar zamanla deforme olmuş ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Ziyaretçiler, manastırın restore edilmesi ve yolun düzenlenmesi gerektiğini belirtmektedir.

 • 06.08.2023 06 Ağu 12:44 Eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek tarafından ATA Parti kuruldu! Eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek tarafından ATA Parti kuruldu!

  ATA Parti, eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek tarafından kuruldu. Partinin 40 kişilik Kurucular Kurulu, Parti Merkez Başkanlık Divanı yöneticilerini belirlemek üzere toplandı ve Namık Kemal Zeybek oy birliğiyle kurucu genel başkan seçildi.

 • 06.08.2023 06 Ağu 10:36 Gümüşhane'de ağaç kökleri usta ellerde sanata dönüşüyor Gümüşhane'de ağaç kökleri usta ellerde sanata dönüşüyor

  Gümüşhane'de yaşayan emekli öğretmen Rıza Kara, ağaç köklerini sanata dönüştürerek birbirinden farklı figürlere sahip binlerce eser yaratıyor. Kara'nın eserleri, ziyaretçilerin ilgisini çekiyor ve Türkiye'nin birçok noktasında sergileniyor.

 • 05.08.2023 05 Ağu 10:41 Kene vakaları düşüşe geçti Kene vakaları düşüşe geçti

  Doğu Karadeniz Bölgesinde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi vakaları azalmaya başladı. Ot biçme işi tamamlandıktan sonra vakaların sona ereceği tahmin ediliyor. Prof. Dr. Gürdal Yılmaz, geçen sene 15 hasta takibi yaptıklarını bu yıl ise rakamın yine aynı olduğunu belirtti. Vakaların yavaş yavaş azaldığını kaydeden Yılmaz, vatandaşların bilinçli davranmasıyla birlikte vakaların azaldığını söyledi.

 • 01.08.2023 01 Ağu 14:00 Gümüşhane'de Otomobil Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Gümüşhane'de Otomobil Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı

  Gümüşhane'de Yakup Arık yönetimindeki bir otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yolun alt kısmına düştü. Kazada otomobilde bulunan Nurettin Bulut hayatını kaybederken, sürücü ise yaralandı ve Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

 • 01.08.2023 01 Ağu 11:09 Tomara Şelalesi: Doğal Klimalı Bir Uğrak Noktası Tomara Şelalesi: Doğal Klimalı Bir Uğrak Noktası

  Doğu Karadeniz turuna çıkanların uğrak noktalarından olan Tomara Şelalesi, sıcaklardan bunalan ziyaretçilerine adeta doğal klimalı ortam sunuyor. Gümüşhane'nin Şiran ilçesine bağlı Seydibaba köyünde bulunan şelale, yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor. Ziyaretçiler, gözelerden akan serin suyun tadını çıkarırken ayaklarını suya sokarak serinliyor. Tomara Şelalesi, doğal güzelliği ve suyunun dağın ortasından gelmesiyle diğer şelalelerden ayrılıyor. Bu doğal güzellik, ziyaretçilere ücretsiz bir klima gibi hizmet veriyor.

 • 29.07.2023 29 Tem 11:17 DEPREM BÖLGESİNDE ENFEKSİYON RİSKİ: SİVRİSİNEKLE MÜCADELEYE DİKKAT DEPREM BÖLGESİNDE ENFEKSİYON RİSKİ: SİVRİSİNEKLE MÜCADELEYE DİKKAT

  Türkiye'den bir grup enfeksiyon ve halk sağlığı uzmanı, deprem bölgesindeki enfeksiyon hastalıkları riskine dair geniş çaplı bir çalışma yaptı.

 • 29.07.2023 29 Tem 10:57 Deprem bölgesinde enfeksiyon riski: Sivrisinekle mücadeleye dikkat Deprem bölgesinde enfeksiyon riski: Sivrisinekle mücadeleye dikkat

  Türkiye'den bir grup enfeksiyon ve halk sağlığı uzmanı, deprem bölgesindeki enfeksiyon hastalıkları riskine dair geniş çaplı bir çalışma yaptı.

 • 28.07.2023 28 Tem 16:26 Gümüşhane'nin ilçelerindeki portatif havuzlarda yüzmeyi öğreniyorlar Gümüşhane'nin ilçelerindeki portatif havuzlarda yüzmeyi öğreniyorlar

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gümüşhane'nin Şiran, Kürtün ve Köse ilçelerine kurulan portatif yüzme havuzlarında çocuk ve gençler hem serinliyor hem de yüzmeyi öğreniyor. Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında ilçelerde düzenlenen kurslar sayesinde yüzlerce çocuk ve genç yüzme öğreniyor. Proje ile çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimleri desteklenirken, spor kültürünün yaygınlaşması ve sosyal hayatın zenginleştirilmesi hedefleniyor.

 • 28.07.2023 28 Tem 15:57 Gümüşhane'de Gençler Yüzme Öğreniyor Gümüşhane'de Gençler Yüzme Öğreniyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gümüşhane'nin Şiran, Kürtün ve Köse ilçelerine kurulan portatif yüzme havuzlarında çocuk ve gençler hem serinleme fırsatı buluyor hem de yüzme öğreniyor. Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında antrenörler eşliğinde yüzlerce çocuk ve genç yüzme öğreniyor. Torul ilçesinde de bu yıl içerisinde portatif yüzme havuzu kurulacak. Proje sayesinde gençlerin fiziksel aktivite yapmaları ve sporla daha fazla iç içe olmaları sağlanırken, yüzme sporuna olan ilgi de artıyor. Ayrıca, ilçelerde spor kültürünün yaygınlaşması ve sosyal hayatın zenginleştirilmesi hedefleniyor.

 • 26.07.2023 26 Tem 23:23 Gümüşhane'de Gölette Boğulan Kişi Hayatını Kaybetti Gümüşhane'de Gölette Boğulan Kişi Hayatını Kaybetti

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde serinlemek için girdiği gölette boğulan bir kişi, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şiran ilçe merkezinde yaşayan Ferdi Nazlı, arkadaşlarıyla birlikte balık tutmak için gittiği gölette serinlemek isterken akıntıya kapılarak boğuldu. Olayı fark eden arkadaşları tarafından sudan çıkarılan Nazlı'ya yapılan kalp masajı sonuç vermedi. Nazlı'nın cenazesi yarın köyünde defnedilecek.

 • 17.07.2023 17 Tem 13:53 Gümüşhane'de Antika ve Tarihi Eser Operasyonu Gümüşhane'de Antika ve Tarihi Eser Operasyonu

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesine bağlı Yeşilbük Beldesi'nde bir şahsın evinde yapılan aramada antika ve tarihi eserler ele geçirildi. Şahsın evinde bulunan 5 adet dolma çakmaklı piştov tabanca ve 4 adet ibrik, antika ve tarihi eser olarak değerlendirildi. Eserlere el konulurken adli tahkikat başlatıldı.

 • 14.07.2023 14 Tem 14:32 Kaza yapan tır alev alev böyle yandı Kaza yapan tır alev alev böyle yandı

  Gümüşhane'nin İnkılap Köyü'nde kontrolden çıkarak dağa çarpan tır alev aldı. Sürücüsünün son anda aşağıya indiği araç küle döndü. İkisu-Şiran karayolunda ilerleyen boş tır, Değirmenin Virajı mevkiinde kontrolden çıkarak dağ yamacına çarptı. Çarpmanın etkisiyle alev alan tırın sürücüsü hemen araçtan indi. Tır alev alev yanarken itfaiye ekipleri yangını söndürdü.

 • 08.07.2023 08 Tem 20:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gümüşhane Toplu Açılış Töreni'nde konuştu: (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gümüşhane Toplu Açılış Töreni'nde konuştu: (2)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gündemimizde milletimizin sıkıntılarını çözmek, dertlerine derman olmak var. Gündemimizde enflasyonu düşürmek, hayat pahalılığını sonlandırmak var, üretimi, istihdamı, ihracatı daha çok artırmak var." dedi.

 • 08.07.2023 08 Tem 19:33 Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı: Üreticilerimizin daha fazla üretmesi ve kazanması hedefindeyiz Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı: Üreticilerimizin daha fazla üretmesi ve kazanması hedefindeyiz

  Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Türkiye'nin tarım ürünü ihracatının artışına değinerek, üreticilerin daha fazla üretmesi ve kazanması hedefinde olduklarını belirtti. Yumaklı, Gümüşhane'de yapılan tarımsal yatırımlar ve destekler hakkında bilgi verdi. Ayrıca, tarımda devrim niteliğinde uygulamaların hayata geçirileceğini ve Türkiye'nin üretim ve tarım alanında yüzyılını yapmayı hedeflediklerini ifade etti.

 • 08.07.2023 08 Tem 19:01 Ulaştırma Bakanı Uraloğlu: Gümüşhane-Bayburt Havalimanı trafiğe açılacak Ulaştırma Bakanı Uraloğlu: Gümüşhane-Bayburt Havalimanı trafiğe açılacak

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gümüşhane-Bayburt Havalimanı'nın pistini ve altyapısını tamamladıklarını, üst yapısına başladıklarını ve yollarını planladıklarını belirtti. Uraloğlu, Gümüşhane'de yapılan yol çalışmaları ve tüneller hakkında bilgi verirken, Gümüşhane-Bayburt Havalimanı'nın tamamlandığında Trabzon ve diğer bölgelerden uçuş alternatifi sunacağını ifade etti. Ayrıca, Gümüşhane'nin internet ve mobil telefon hizmetlerindeki ihtiyaçlarının da karşılanacağını söyledi.

 • 01.07.2023 01 Tem 14:37 Gümüşhane'de trafik kazasında hayatını kaybeden hamile kadının cenazesi toprağa verildi Gümüşhane'de trafik kazasında hayatını kaybeden hamile kadının cenazesi toprağa verildi

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 5 aylık hamile Süleyha Şahin için cenaze töreni düzenlendi. Törene Şahin'in yakınları ve Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel ile birlikte vatandaşlar katıldı. Şahin'in cenazesi, kılınan namazın ardından aynı bölgedeki mezarlığa defnedildi. Kazada ağır yaralanan diğer yolcu Zahibe Dilme ise hastaneye kaldırıldı.

 • 27.06.2023 27 Haz 09:35 Sıcaktan kaçanlar Tomara Şelalesi'ne akın ediyor Sıcaktan kaçanlar Tomara Şelalesi'ne akın ediyor

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde bulunan Tomara Şelalesi, yazın sıcaktan kaçmak isteyenlerin vazgeçilmez durağı haline geldi. Doğal güzellikleri ve serin sularıyla bir doğa harikası olan şelale, piknik alanları, cam seyir terası, çocuklar için oyun parkı ve lokantasıyla ziyaretçilerine eksiksiz hizmet sunuyor. Türkiye'de turizm otoriteleri tarafından ziyaret edilmesi tavsiye edilen 10 şelaleden birisi olan Tomara Şelalesi, binlerce yıldır gürül gürül çağlayan ve ziyaretçilerine huzur dolu bir kaçış sunuyor. Bu yılki ziyaretçi hedefi 200 bin olarak belirlenen şelale, 9 günlük bayram tatili ve havaların ısınmasıyla birlikte ziyaretçi sayısında artış yaşadı.

 • 07.06.2023 07 Haz 15:18 Çekirge istilasına uğrayan köyde ilaçlama çalışmaları başlatıldı Çekirge istilasına uğrayan köyde ilaçlama çalışmaları başlatıldı

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde çekirgelerin istilasına uğrayan Çevrepınar köyünde ilaçlama çalışmaları başlatılırken köy sakinleri rahat bir nefes aldı. Şiran İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri köyde geniş çaplı ilaçlama çalışması başlattı ve mağduriyet yaşayan vatandaşlar derin bir nefes aldı.

 • 06.06.2023 06 Haz 16:02 Çekirgelerin istila ettiği köyde vatandaşların mağduriyeti sürüyor Çekirgelerin istila ettiği köyde vatandaşların mağduriyeti sürüyor

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde Çevrepınar köyünde binlerce çekirgenin istilası nedeniyle köy halkı mağdur durumda. Çekirgeler evlere giriyor ve tarım arazilerine zarar veriyor. Köy sakinleri yetkililerden çözüm bekliyor. Şiran İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri ilaçlama çalışmalarına yarın başlayacak.

 • 06.06.2023 06 Haz 11:24 İranlı Sanatçı Esfandiyar Fiyuciyan Erzurum'da Coşturdu İranlı Sanatçı Esfandiyar Fiyuciyan Erzurum'da Coşturdu

  11 yıldır Türkiye'ye gelen İranlı sanatçı Esfandiyar Fiyuciyan, Erzurum'da beklenmedik bir ilgiyle karşılaştı. Kendisi için seyahat masrafı toplayan gençlerle birlikte Yakutiye Kent Meydanı'nda şarkılar söyleyen Fiyuciyan, Türkiye'yi ve Türk insanını çok sevdiğini söyledi.

 • 06.06.2023 06 Haz 11:15 İranlı sanatçı Erzurum'da gençlerin ilgi odağı oldu İranlı sanatçı Erzurum'da gençlerin ilgi odağı oldu

  11 yıldır Türkiye'ye gelen İranlı sanatçı Esfandiyar Fiyuciyan, Erzurum'da gençlerin ilgi odağı oldu. Yakutiye Kent Meydanı'nda toplanan gençler, sanatçının seyahat masrafını karşılamak için para topladı.

 • 05.06.2023 05 Haz 12:36 Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde tüm köyü istila eden çekirgeler vatandaşı canından bezdirdi Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde tüm köyü istila eden çekirgeler vatandaşı canından bezdirdi

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesine bağlı Çevrepınar Köyü'nde sayıları binleri aşan çekirge evler ve tarım arazilerini istila etti. Tarla ve bahçelere zarar veren türünün "yeşil çekirge" olduğunu tespit eden İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Sorunun çözülmesini isteyen köy sakinlerinden Hanım Yılmaz, "Kapımızı, penceremizi açamıyoruz. Dışarı çıkarken ilk önce kapıya tekme atıyorum ki; çekirgeler düşsün de dışarı çıkalım diye. Çamaşır asamıyorum." dedi.

 • 05.06.2023 05 Haz 12:25 Çekirgeler Şiran'ın Çevrepınar köyünü istila etti Çekirgeler Şiran'ın Çevrepınar köyünü istila etti

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesine bağlı Çevrepınar köyünde, yeşil çekirge türü binlerce çekirge evleri ve tarım arazilerini istila etti. İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri ilaçlama çalışması yapsa da yoğun yağışlar nedeniyle mücadele sonuç vermedi. Yağışların durmasıyla yeniden ilaçlama yapılacak.

 • 28.05.2023 28 May 17:57 Laminant yüklü tır dereye yuvarlandı: 1 yaralı Laminant yüklü tır dereye yuvarlandı: 1 yaralı

  Gümüşhane'de kontrolden çıkarak yaklaşık 50 metre mesafeden dere yatağına yuvarlanan laminant yüklü tır hurdaya dönerken sürücüsü yaralandı. Kazada hurdaya dönen tırın kasasındaki laminantlar çevreye dağılırken, sürücü Yağubov hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

 • 28.05.2023 28 May 17:50 Sedyeyle oy kullanmaya geldi Sedyeyle oy kullanmaya geldi

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde 77 yaşındaki hasta kadın sedyeyle oy kullanmaya getirildi. İlçeye bağlı Tekke Mahallesinde ikamet eden ve seyyar sandık müracaatını yapamayan 77 yaşındaki Fırğat Ağca isimli kadın Cumhurbaşkanlığı 2.tur seçimlerinde oy kullanmak için 112 Acil Sağlık ekiplerini aradı. Ambulansla evinden alınarak Şiran Fen Lisesine getirilen Ağca, 1013 numaralı sandıkta oyunu kullandıktan sonra yine 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından evine götürüldü.

 • 28.05.2023 28 May 14:49 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Gümüşhane oy oranları açıklandı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Gümüşhane oy oranları açıklandı

  14 Mayıs seçim sonuçlarına göre, Kemal Kılıçdaroğlu Gümüşhane'de %19,92 oy alırken Recep Tayyip Erdoğan %74,42 oy aldı. Sinan Oğan ise %5,34 oy oranına ulaştı. İlçe ilçe oy oranları da detaylı şekilde verildi.

 • 28.05.2023 28 May 12:46 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Gümüşhane oy oranları açıklandı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Gümüşhane oy oranları açıklandı

  14 Mayıs seçim sonuçlarına göre, Gümüşhane genelinde Kemal Kılıçdaroğlu yüzde %19,92; Recep Tayyip Erdoğan yüzde %74,42 oy aldı. Sinan Oğan ise yüzde %5,34 oy aldı. Detaylar haberimizde.

 • 13.05.2023 13 May 09:38 Doğu Karadeniz'de Mevsimin İlk KKKA Vakası Gümüşhane'de Yaşandı Doğu Karadeniz'de Mevsimin İlk KKKA Vakası Gümüşhane'de Yaşandı

  Doğu Karadeniz'de havaların soğuk gitmesine rağmen kene vakaları devam ediyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne bu yılın ilk KKKA vakası Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinden geldi. Uzmanlar, havaların ısınmasıyla birlikte vakaların artmasından endişe duyuyor. Kırsal alanlara gidenlerin keneye karşı önlem almaları gerektiği vurgulandı.

 • 19.04.2023 19 Nis 18:57 BİNALİ YILDIRIM 7 DÜVEL BİR ARAYA GELMİŞ, HEDEF ERDOĞAN'I İNDİRMEK BİNALİ YILDIRIM 7 DÜVEL BİR ARAYA GELMİŞ, HEDEF ERDOĞAN'I İNDİRMEK

  AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, 7 düvel bir araya gelmiş, hedef Erdoğan'ı indirmek.

 • 19.04.2023 19 Nis 17:40 Binali Yıldırım: 7 düvel bir araya gelmiş, hedef Erdoğan'ı indirmek Binali Yıldırım: 7 düvel bir araya gelmiş, hedef Erdoğan'ı indirmek

  AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, "7 düvel bir araya gelmiş, hedef Erdoğan'ı indirmek.

 • 19.04.2023 19 Nis 15:51 Binali Yıldırım: 'Oyun çok açık, bölücü terör örgütünü meşrulaştırmaktır' Binali Yıldırım: "Oyun çok açık, bölücü terör örgütünü meşrulaştırmaktır"

  Binali Yıldırım: "Oyun çok açık, bölücü terör örgütünü meşrulaştırmaktır" AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Gümüşhane'de yaptığı açıklamada, "Ülkemiz ve coğrafyamız üzerinde oynanmaya çalışılan oyun çok açık. Oyun bölücü terör örgütünü meşrulaştırmaktır.

 • 30.03.2023 30 Mar 15:13 Giresun'da buzlu yolda kayan araç köprüden uçtu: 4 yaralı Giresun'da buzlu yolda kayan araç köprüden uçtu: 4 yaralı

  Giresun'un Alucra ilçesinde buzlanma nedeniyle meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 4 kişi yaralandı.

 • 21.03.2023 21 Mar 22:49 Voleybol: 2. Lig Erkekler Final Etabı Voleybol: 2. Lig Erkekler Final Etabı

  Türkiye Voleybol Federasyonunca düzenlenen 2. Lig Erkekler Final Etabı Çorum'da başladı.

 • 16.03.2023 16 Mar 09:44 Filenin efeleri, final grubunu son maça bıraktı Filenin efeleri, final grubunu son maça bıraktı

  Nazilli Belediyespor Voleybol Takımı Çorum'da düzenlenen 1. Lige yükselme yarı final grubu ikinci maçında Ziraat Bankkart'a 3-0 mağlup oldu.

 • 21.02.2023 21 Şub 00:59 Babasının askerlik yaptığı şehirde depremzede olarak dünyaya geldi Babasının askerlik yaptığı şehirde depremzede olarak dünyaya geldi

  Kahramanmaraş'ta 6 Şubat günü depreme yakalanan Kurt ailesinin 5. çocukları, babasının yıllar önce askerliğini yaptığı, şimdi de depremzede olarak geldikleri Gümüşhane'de dünyaya geldi.

 • 20.02.2023 20 Şub 17:52 Babasının askerlik yaptığı şehirde depremzede olarak dünyaya geldi Babasının askerlik yaptığı şehirde depremzede olarak dünyaya geldi

  Babasının askerlik yaptığı şehirde depremzede olarak dünyaya geldi Kahramanmaraş depreminden sonra Gümüşhane'ye gelen Kurt ailesinin 5.çocukları doğduGÜMÜŞHANE Kahramanmaraş'ta 6 Şubat günü depreme yakalanan Kurt ailesinin 5.

 • 08.02.2023 08 Şub 12:28 Karadeniz'deki 5 ilde 575 yerleşim yerine ulaşım sağlanamıyor Karadeniz'deki 5 ilde 575 yerleşim yerine ulaşım sağlanamıyor

  Giresun, Rize, Artvin, Ordu ve Gümüşhane'de kar nedeniyle 575 yerleşim yerinin yolu ulaşıma kapandı.

 • 07.02.2023 07 Şub 12:28 Karadeniz'deki 3 ilde 642 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı Karadeniz'deki 3 ilde 642 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı

  Gümüşhane, Giresun ve Bayburt'ta kar nedeniyle 642 köy ile ulaşım sağlanamıyor.

 • 07.02.2023 07 Şub 11:35 Doğu Karadeniz'de kış Doğu Karadeniz'de kış

  Doğu Karadeniz Bölgesi'nde etkili olan kar yağışıyla birlikte 405 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandı.

 • 02.02.2023 02 Şub 10:40 Kent merkezine yılın ilk karı düştü Kent merkezine yılın ilk karı düştü

  Kent merkezine yılın ilk karı düştü Gümüşhane'de dün akşam saatlerinde başlayan ve gece boyu devam eden kar yağışının ardından kent merkezi beyaza büründü.

 • 25.01.2023 25 Oca 16:34 Gümüşhane'de tarihi eser operasyonu Gümüşhane'de tarihi eser operasyonu

  Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde bir şahsın evinde yapılan aramada tarihi eser olduğu değerlendirilen tablet, çömlek ve arama dedektörü ele geçirildi.

 • 25.01.2023 25 Oca 12:46 CHP'li Aydoğan: 'Tirebolu-Torul yolu neden yapılmıyor?' CHP'li Aydoğan: "Tirebolu-Torul yolu neden yapılmıyor?"

  CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Giresun'un Tirebolu ilçesi ile Gümüşhane'nin Torul ilçesi arasındaki yolun durumuna ilişkin, "Bu yol neden yapılmıyor?

 • 25.01.2023 25 Oca 12:46 CHP'li Aydoğan: 'Tirebolu-Torul yolu neden yapılmıyor?' CHP'li Aydoğan: "Tirebolu-Torul yolu neden yapılmıyor?"

  CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Giresun'un Tirebolu ilçesi ile Gümüşhane'nin Torul ilçesi arasındaki yolun durumuna ilişkin, "Bu yol neden yapılmıyor?

 • 24.01.2023 24 Oca 16:57 Gümüşhane'de 2023 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı Gümüşhane'de 2023 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

  Gümüşhane'de 2023 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Kamuran Taşbilek başkanlığında yapıldı.

 • 18.01.2023 18 Oca 11:30 FETÖ'nün 'MİT tırları kumpası'nın üzerinden 9 yıl geçti FETÖ'nün "MİT tırları kumpası"nın üzerinden 9 yıl geçti

  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Hükümetini zorda bırakılması amacıyla Hatay ve Adana'daki Milli İstihbarat Teşkilatına (MİT) ait tırların durdurulması operasyonunun üzerinden 9 yıl geçti.

Advertisement