Güzel oyuncu Ayşegül Çınar'ın arabasında uyuşturucu bulundu: Eski erkek arkadaşım tuzak kurdu - Son Dakika

Güzel oyuncu Ayşegül Çınar'ın arabasında uyuşturucu bulundu: Eski erkek arkadaşım tuzak kurdu

07.03.2021 15:28

Arkadaşları ile bir mekanda eğlendikten sonra polis çevirmesine takılan güzel oyuncu Ayşegül Çınar'ın aracında yapılan aramada uyuşturucu madde bulundu. Gözaltına alınan Çınar ilk ifadesinde, kurtulamadığı eski erkek arkadaşının kendisine tuzak kurduğunu öne sürdü ve "Arabamın yedek anahtarı kaybolmuştu, onun aldığını tahmin ediyorum" dedi.

Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, Beylikdüzü'nde arkadaşları ile eğlendikten sonra eve döndüğü sırada yolda polis kontrolüne takıldı. İddiaya göre, Çınar'ın aracında yapılan aramada uyuşturucu madde çıktı.

"HAYATIMDA HİÇ UYUŞTURUCU KULLANMADIM"

Gözaltına alındıktan sonra Etiler karakoluna götürülen genç oyuncu ilk ifadesinde, "Bana ait değil, hayatımda hiç uyuşturucu kullanmadım" dedi.

Güzel oyuncu Ayşegül Çınar'ın arabasından uyuşturucu çıktı: Eski erkek arkadaşım tuzak kurdu

"KURTULMAYA ÇALIŞTIĞIM ESKİ ERKEK ARKADAŞIM TUZAK KURDU"

Çınar daha sonra gözyaşları içinde, "Bana kurtulmaya çalıştığım, ama beni sürekli tehdit eden eski erkek arkadaşım tuzak kurdu. Arabamın yedek anahtarı kaybolmuştu, onun aldığını tahmin ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Güzel oyuncu Ayşegül Çınar'ın arabasından uyuşturucu çıktı: Eski erkek arkadaşım tuzak kurdu

AYŞEGÜL ÇINAR KİMDİR?

Ayşegül Çınar, 1999 yılında Antalya'da doğdu. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde tamamlayan Çınar, 'Yasak Elma' dizisinde 'Lila' karakterini canlandırmıştı.

Güzel oyuncu Ayşegül Çınar'ın arabasında uyuşturucu bulundu: Eski erkek arkadaşım tuzak kurdu

Son Dakika Magazin Güzel oyuncu Ayşegül Çınar'ın arabasında uyuşturucu bulundu: Eski erkek arkadaşım tuzak kurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı "Bahar gelsin" diyen Hazar Ergüçlü, art arda sütyensiz pozlarını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı