Son Dakika Haberleri: Güzel Oyuncu Gizem Karaca, Dolandırıcının Kurbanı Oldu!

Güzel Oyuncu Gizem Karaca, Dolandırıcının Kurbanı Oldu!

27 gün önce

Güzel oyuncu Gizem Karaca'nın İzmir'e yerleşme hayali sekteye uğradı. Kendisini ünlü firmaların distribütörü olarak tanıtan kişiden beyaz eşya alan Karaca, 120 bin lira dolandırıldı.

Güzel oyuncu Gizem Karaca, beyaz eşya almak isterken ünlü firmaların distribütörü olarak tanıtan kişi tarafından 135 bin TL dolandırıldı.

DOLANDIRILDIĞINI ANLAYINCA ŞİKAYET ETTİ

Kemal Ekmekçi hayatını birleştiren Gizem Karaca, İzmir'e yerleşme kararı aldı.İzmir'de inşaat halindeki evi için beyaz eşya bakmaya başladı. Kendisini ünlü firmaların distribütörü olarak tanıtan Barış Yıldızsoy'dan pazarlıkla 135 bin liralık beyaz eşya satın aldı.Anlaşma gereği de oyuncu katalogtan seçmiş olduğu eşyaları 6 ay sonra teslim alacaktı. Bu süre içerisinde Yıldızsoy'a yaklaşık 120 bin liralık ödeme yaptı. Gizem Karaca eşyaları almak isteyince ise türlü türlü bahanelerle karşılaştı. Beyaz eşyayı bir türlü alamayan güzel oyuncu dolandırıldığını anladı, Yıldızsoy'u savcılığa şikayet etti.

Güzel Oyuncu Gizem Karaca, Dolandırıcının Kurbanı Oldu!
Haber Yayın Tarihi : 23.05.2019 09:46 

YORUMLAR


İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski baş spikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!