Güzel şarkıcı Fatma Turgut'tan samimi itiraf: Aldattım! - Son Dakika

Güzel şarkıcı Fatma Turgut'tan samimi itiraf: Aldattım!

6 ay önce

Model grubundan ayrılarak yoluna yalnız devam eden Fatma Turgut, katıldığı programda samimi bir itirafta bulunarak, "Hem aldatıldım hem aldattım." ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Fatma Turgut, Gökhan Çınar'ın hazırlayıp sunduğu 'Katarsis' programına konuk oldu. Turgut, aşk hayatına dair samimi itiraflar da bulundu. Hayat hikayesini anlatan rockçı, aldatıldığını ve aldattığını itiraf etti.

"HAYAT BANA BUNLARI GETİRDİ"

Kötülüğünden değil, naifliğinden bir çok şey yaşadığını ifade eden Fatma Turgut, "O kız gençti ve meraklıydı. Her hissin nasıl olduğunu bilmek, yaşamak ve tatmak istedi. Hem aldatıldım hem aldattım. Ben kendimi çoktan affettim" dedi. Zor bir hayat yaşadığını ve deli işi yaptığını belirten şarkıcı, "Duygu durumlarını iyi dengelemek gerekiyor." şeklinde konuştu. 'Yalnızlık Senfonisi' parçasını söylerken ağlamamak için kendini tutan Turgut, "Yalnızlık çok kıymetli ve değerliymiş. Geçtiğimiz üç senede o kadar yalnız kaldım ki… Ama iyi ki de hayat bunları bana getirdi." açıklamasını yaptı.

Güzel şarkıcı Fatma Turgut'tan samimi itiraf: Aldattım!
Şarkıcı Fatma Turgut'dan ilginç itiraf: Aldatıldım ve aldattım

Haber Yayın Tarihi: 29.07.2019 05:00 

YORUMLAR


Son Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir evinde tabancasıyla intihar etti

Son Dakika Haberleri