Haberci Tv'de İlk Kez - Son Dakika

Haberci Tv'de İlk Kez

02.12.2011 19:08
Haberci Tv'de İlk Kez
, System.String[]

SinemaTV HD'de D-Smart 7.inci kanalda ve Teledünya 9'ncu kanalda izleyebilirsiniz.

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Oren Moverman

Yapım: 2009

Oyuncular: Ben Foster, Jena Malone, Eamonn Walker, Woody Harrelson

Oren Moverman'ın ilk yönetmenlik denemesi olan "The Messenger", En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Woody Harrelson) ve En İyi Orijinal Senaryo dalında bu sene Oscar'a aday gösterilmişti.

Will Montgomery (Ben Foster) Irak'tan yeni dönmüş bir Amerikan askeridir. Yeni görevi, Yüzbaşı Tony Stone (Woody Harrelson) ile birlikte savaşta ölen askerlerin ailelerine haber vermektir. Kocası Irak'ta ölen Olivia Pitterson (Samantha Morton) ile tanıştığında ona aşık olacak; görevi ve duyguları arasında bocalayacaktır.

Irak'tan geri döndü

Önünde yeni bir hayat var

Dul bir asker eşine aşık oldu

Görevi ve duyguları arasında kaldı

Vereceği karar ikisinin de kaderini etkileyecek

Yayın Saati: 21:00

Yayın Tarihi: 07 Aralık Çarşamba

Haberci Tv'de İlk Kez </p><p>
Haberci Tv'de İlk Kez </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Haberci Tv'de İlk Kez - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?