Milyonda Bir Filmi - Son Dakika

Milyonda Bir Filmi

05.10.2021 10:54
Milyonda Bir Filmi

Milyonda Bir filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Milyonda Bir filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Milyonda Bir, şehir hayatından sıkılıp çıktığı yolda genç bir adamla tanışmasıyla hayatı değişen bir kadının hikayesini konu ediyor. Modern derviş bir kadın, artık bunaldığı şehir hayatını ardında bırakarak yollara düşer. Antika arabasıyla yollara düşen genç kadının yolu bu sırada bir şehir delikanlısıyla kesişir. Kendileri arayış sürecinde olan iki genç, içsel yolculukları sırasında hayattan ve birbirlerinden beklenrilerini anlamaya çalışır.

Yönetmen: Semra Dündar

Senaryo: Semra Dündar

Oyuncular: Bestemsu Özdemir, Melih Selçuk, Suzan Aksoy, Ali Erkazan, özge özkaplan

Filmin Türü: Romantik

Orijinal Adı: Milyonda Bir

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2021

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 08.10.2021

Milyonda Bir Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
Sevenleri, Cüneyt Arkın'ın hayatını kaybettiği hastane önüne gelmeye başladı Sevenleri, Cüneyt Arkın'ın hayatını kaybettiği hastane önüne gelmeye başladı Usta oyuncu Cüneyt Arkın kariyeri boyunca 300'ü aşkın filmde başrol oynadı Usta oyuncu Cüneyt Arkın kariyeri boyunca 300'ü aşkın filmde başrol oynadı Son dakika! Usta Sanatçı Cüneyt Arkın Hayatını Kaybetti Son dakika! Usta Sanatçı Cüneyt Arkın Hayatını Kaybetti
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Milyonda Bir Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement