Son Dakika Haberleri: Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, Yeniden Başlayan Aşklarını ABD'de Kutlayacak

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, Yeniden Başlayan Aşklarını ABD'de Kutlayacak

3 yıl önce

Kızları Nazlı'nın aracılığıyla, boşanmalarının üzerinden geçen 6 yılın ardından yeniden görüşmeye başlayan Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, tatil için ABD'ye gidecek.

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, Yeniden Başlayan Aşklarını ABD'de Kutlayacak, System.String[]

Boşandıktan altı yıl sonra, kızları Nazlı'nın da etkisiyle yeniden görüşmeye başlayan Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, ABD'ye gitmeye hazırlanıyor.

TATİLDE KUTLAMA YAPACAKLAR

Habertürk'ten Neziha Kartal'ın haberine göre, barışmalarını kızlarıyla birlikte çıkacakları tatille kutlama kararı alan ünlü çift, Bilginer'in Esra Bezen Bilgin ve Kürşat Demir'le rol aldığı 'Pencere' oyununun sezonu kapatmasını bekliyor.

ABD'YE GİDECEKLER

Oyunun seyirciyle son kez buluşmasının ardından üçlü, tatil hazırlıklarına başlayıp ardından üç hafta kalacakları ABD'ye uçacak.

300 BİN LİRALIK YÜZÜĞÜ YENİDEN TAKTI

Aşkın Nur Yengi'nin değeri 300 bin TL olduğu öğrenilen dev pırlanta taşlı yüzüğü altı yıl sonra yeniden takması, Nazlı adında bir kızları olan çiftin barıştığı iddialarını güçlendirmişti.

Şarkıcı, "Yüzüğü sandıktan çıkarmışsınız" diye soran muhabirlere kendisinden beklenmeyen bir yanıt vermişti: "Ben size sandıktan bir şey çıkaracağım ama neyse!.."

Haber Yayın Tarihi: 07.06.2017 08:19 

YORUMLAR


Oyuncu Tuncer Cücenoğlu son yolculuğuna uğurlandı Spiker Nazlı Çelik'in şortlu fotoğrafları sosyal medyada tartışma yarattı 400 bin TL değerindeki hayvanlarını TIR şoförüne kaptıran besici: Bulamazsak on yılım heba olur