Son Dakika Haberleri: Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, Yeniden Başlayan Aşklarını ABD'de Kutlayacak

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, Yeniden Başlayan Aşklarını ABD'de Kutlayacak

6 ay önce

Kızları Nazlı'nın aracılığıyla, boşanmalarının üzerinden geçen 6 yılın ardından yeniden görüşmeye başlayan Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, tatil için ABD'ye gidecek.

Boşandıktan altı yıl sonra, kızları Nazlı'nın da etkisiyle yeniden görüşmeye başlayan  Haluk Bilginer ve  Aşkın Nur Yengi,  ABD'ye gitmeye hazırlanıyor.

TATİLDE KUTLAMA YAPACAKLAR

Habertürk'ten Neziha  Kartal'ın haberine göre, barışmalarını kızlarıyla birlikte çıkacakları tatille kutlama kararı alan ünlü çift, Bilginer'in Esra Bezen Bilgin ve  Kürşat Demir'le rol aldığı 'Pencere' oyununun sezonu kapatmasını bekliyor.

ABD'YE GİDECEKLER

Oyunun seyirciyle son kez buluşmasının ardından üçlü, tatil hazırlıklarına başlayıp ardından üç hafta kalacakları  ABD'ye uçacak.

300 BİN LİRALIK YÜZÜĞÜ YENİDEN TAKTI

Aşkın Nur Yengi'nin değeri 300 bin TL olduğu öğrenilen dev pırlanta taşlı yüzüğü altı yıl sonra yeniden takması, Nazlı adında bir kızları olan çiftin barıştığı iddialarını güçlendirmişti.

Şarkıcı, "Yüzüğü sandıktan çıkarmışsınız" diye soran muhabirlere kendisinden beklenmeyen bir yanıt vermişti: "Ben size sandıktan bir şey çıkaracağım ama neyse!.."

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Annesi Tarafından Öldürülen Necmi'nin Babası, "Komşuyla İlişki" İddiasını Yalanladı Cinsel İlişki Sırasında Aşırı Zevkten Tek Gözünü Kaybetti
Melih Gökçek Ateş Püskürdü: Onur Yoksunları, İspat Etmezseniz Şerefsizsiniz