Hande Ataizi'den çok konuşulan sözlerine açıklama: Kırdıysam affola! - Son Dakika

Hande Ataizi'den çok konuşulan sözlerine açıklama: Kırdıysam affola!

23.05.2020 11:30
Hande Ataizi'den çok konuşulan sözlerine açıklama: Kırdıysam affola!, System.String[]

Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğuna övgüler yağdıran Hande Ataizi, 'Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum.

Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğuna övgüler yağdıran Hande Ataizi, 'Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum. Sokaktan bir adam al, daha iyi oynar' dedi.

Hande Ataizi, çok konuşulan sözlerinin ardından sessizliğini 2. Sayfa programından Asiye Acar'a bozdu.

"Kenan İmirzalıoğlu deyince, başarılı bulduklarıma haksızlık olmasın diye öyle bir benzetme yaptım. Kıvanç'ın oyunculuğu daha versiyonlu. Bir dürü dizide, filmde farklı rollerde izliyorsunuz. Vücut formuna kadar her şeyi o karaktere uyduruyor. Kenan'a haksızlık olmasın. Bir sürü güzel projede rol aldı. Kıvanç'ı izlediğimde üzerinde çalışılmış roller görüyorum. Bu biraz insanın oyunculuğa verdiği değerle alakalı. Kenan'ı tenzih ediyorum. Her oyuncunun bir kapasitesi var. Kenan İmirzalıoğlu'na "kendini yenile" demek benim ne haddime. Dünya üzerinde benim de oynayamayacağım, zorlanacağım roller olabilir. Eğer kırdıysam affola... Kimseyi kırmak amacıyla söylemedim çünkü."

Hande Ataizi'den çok konuşulan sözlerine açıklama: Kırdıysam affola!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Hande Ataizi'den çok konuşulan sözlerine açıklama: Kırdıysam affola! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İzlanda'yı 2-1 mağlup eden Macaristan, EURO 2020 biletini kaptı Aynı aileden 3 kişinin ölümüne neden olan Emrah Serbes, kalan tek kişiye 95 bin liralık icra takibi başlattı Koronavirüs kısıtlamaları "kızamık" vakalarını arttırdı Koronavirüs aşısını bulan BioNTech'in CEO'su Uğur Şahin: Salgını bitireceğinden eminim Erdoğan'dan ASELSAN açılışına damga vuran espri! Herkes önce çok şaşırdı sonra güldü Şarkıcı Gülşen bikini üstüyle ayna pozu paylaştı, beğeniler yağmur oldu yağdı Feribotta hava aldırma bahanesiyle dışarı çıkarılan genç kıza otobüs muavini tecavüz etti Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'ye çağ atlatacak 3 yeni müjdeyi verdi