Hande Erçel, Kerem Bursin'le ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: Her şey çok güzel - Son Dakika

Hande Erçel, Kerem Bursin'le ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: Her şey çok güzel

05.05.2021 12:23
Hande Erçel, Kerem Bursin'le ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: Her şey çok güzel, System.String[]

Sen Çal Kapımı dizisinde rol arkadaşı olan Kerem Bursin ve Hande Erçel'in aşk yaşadığı iddia edilmişti. Aşkları hakkında hiç konuşmayan ikiliden Hande Erçel sessizliğini bozdu. Erçel, ilişkileri hakkında, "Her şey çok güzel" yorumunda bulundu.

FOX TV'de ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin'in samimi görüntüleri, ikilinin aşk yaşadığı yönündeki dedikoduları ortaya çıkarmıştı.

Bugüne kadar aşk iddiaları hakkında hiç konuşmayan ancak geçtiğimiz günlerde Kerem Bursin, Hande Erçel, ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım'ın hep beraber Maldivler'de tatil yapması aşk iddialarını güçlendirmişti.

Erçel ve Bursin'in Maldivler'de baş başa kahvaltı yaptıkları görüntüler de basına sızmıştı. Tüm bu gelişmelerin ardından ikili arasından sessizliğini bozan ilk isim Hande Erçel oldu.

Hande Erçel, Kerem Bursin'le ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: Her şey çok güzel
Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Maldiv tatili günlerce konuşulmuştu

Ayaklıgazete'den Akif Yaman'ın haberine göre daha önce aşk iddialarına cevap vermeyen Erçel, "Hayırlı olsun" ifadeleri üzerine, "Teşekkür ederim, her şey çok güzel" diye yanıt verdi.

"DİZİNİN ÇEKİMLERİNE BAŞLADIK"

Erçel, sevgilisi Bürsin'in Amerika'ya gittiği iddialarına ise, "Yok burada, setimiz başladı" diyerek, 'Sen Kapımı Çal' dizisine çekimlerine başladıklarını söyledi.

SIK SIK SAMİMİ GÖRÜNTÜLER VERİYORLAR

Bilindiği üzere ikili, bir süreden bu yana beraber vakit geçiriyor ve setten samimi pozlar veriyorlardı. Erçel'in son yaptığı açıklamanın ardından ikili arasındaki aşk iddialarının da gerçek olduğu anlaşıldı.

Hande Erçel, Kerem Bursin'le ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: Her şey çok güzel
Hande Erçel, Kerem Bursin'le ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: Her şey çok güzel

Son Dakika Magazin Hande Erçel, Kerem Bursin'le ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: Her şey çok güzel - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Üç büyüklerin ligdeki performansları hisselere yansıyor! Borsada kıran kırana yarış Üç büyüklerin ligdeki performansları hisselere yansıyor! Borsada kıran kırana yarış Bennu Yıldırımlar, ekrana geri döndü! Sadakatsiz'de geçmişten gelip Asya'yı şaşkına uğratıyor Bennu Yıldırımlar, ekrana geri döndü! Sadakatsiz'de geçmişten gelip Asya'yı şaşkına uğratıyor Sedat Peker, Sedat Peker, "Bildiklerini neden daha önce anlatmadı?" sorusuna cevap verdi Elon Musk, Tesla satışında Bitcoin ile ödemeyi askıya aldı, krito paranın değeri yüzde 10 düştü Elon Musk, Tesla satışında Bitcoin ile ödemeyi askıya aldı, krito paranın değeri yüzde 10 düştü Final yapmaya hazırlanan Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Final yapmaya hazırlanan Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Demir parmaklıklarına sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı Demir parmaklıklarına sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı Galatasaray taraftarı, Aytaç Kara'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu Galatasaray taraftarı, Aytaç Kara'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı
Advertisement