Son Dakika Haberleri: Hande Erçel, Sınırları Zorlayan Paylaşımıyla Takipçilerini Mest Etti!

Hande Erçel, Sınırları Zorlayan Paylaşımıyla Takipçilerini Mest Etti!

5 gün önce

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisindeki başarılı performansıyla çok konuşulan Hande Erçel, sınırları zorlayan cesur fotoğrafıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

Hem iş hayatıyla hem de özel hayatıyla başarılı bir ivme yakalayan Hande Erçel, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla ağızları açık bıraktı.

"VÜCUDUNUZUN SINIRLARINI ZORLAMIŞSINIZ"

Şu sıralar "Halka" dizisiyle ekranlarda boy gösteren Hande Erçel, sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerimiz arasında yer alıyor. Hande Erçel, Instagram hesabından şpagat hareketini yaparken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncunun hayranları kısa sürede fotoğrafı beğeni ve yorum yağmuruna tuttu. Hande Erçel'in bir takipçisi paylaşıma, "Vücudunuzun sınırlarını zorlamışsınız." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise "Vay gerçekten güzel fotoğraf." yorumunu yaptı.

Hande Erçel, Sırtına Annesine Benzettiği Kelebek Dövmesi Yaptırdı

Hande Erçel'in Makyajsız Hali Sosyal Medyada Gündem Oldu

Annesini Kanserden Kaybeden Hande Erçel, Paylaşımıyla Duygulandırdı

Haber Yayın Tarihi : 14.05.2019 04:55 

YORUMLAR


93 Kilo Veren Oyuncu Pelin Öztekin'den Bikinili Paylaşım Bekçiyi Rehin Alan Cezaevi Firarisi, Polis Operasyona Başlayınca İntihar Etti Cenk Tosun Formayı Giydi Şampiyonluğu Kutladı Onur Büyüktopçu, Sevgilisinin Ölümünden Sorumlu Tutulan Yeşim Gül'e Destek Oldu: Yazıktır