Has Parti Antalya İl Başkanlığına Ulaş Göktaş - Son Dakika

Has Parti Antalya İl Başkanlığına Ulaş Göktaş

10.04.2012 10:23
Has Parti Antalya İl Başkanlığına Ulaş Göktaş

Av. Ali Aktaş'dan boşalan İl Başkanlığına Has Parti Genel Merkezi tarafından Ulaş Göktaş getirildi.

Has Parti Antalya İl Başkanlığı görevinden geçtiğimiz hafta istifa eden Av. Ali Aktaş'dan boşalan İl Başkanlığına Has Parti Genel Merkezi tarafından Ulaş Göktaş getirildi.

Has Parti Antalya İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıda, ilçe başkanları ve partililerle buluşan yeni İl Başkanı Ulaş Göktaş; "Ali Aktaş'a görevde kaldığı süre boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Türkiye'de her siyasi fikir ve görüşten insanın bir araya toplandığı tek parti Has Partidir. Bizler milletini dinleyen ve milletin sorunlarına çözüm üreten parti olacağız. Biz ihale peşinde koşmaya değil, halka hizmet etmeye talibiz." dedi.

Göktaş konuşmasının devamında; "Amacımız Has Parti Antalya teşkilatında birlik beraberlik ortamını yeniden oluşturarak kırgınlıklara ve dargınlıklara son vermek ve mevcut sorunlara da konuşarak, uzlaşarak çözümler getirmektir. İlk önceliğimiz en kısa süre içerisinde ilçe kongrelerini gerçekleştirmektir." dedi.

Toplantıya Has Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Coşkun Erdi, Kepez İlçe Başkanı Ramazan Bahar, Konyaaltı İlçe Başkanı Haşim Uyanık, Korkuteli İlçe Başkanı Ethem Erdoğdu, Kumluca İlçe Başkanı Bilal Karagünlü ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Antalya'da alacak verecek meselesinde kan aktı: 1 yaralı Antalya'da alacak verecek meselesinde kan aktı: 1 yaralı Alanya'da bebeği doğduğu gün kendi öldü (2) Alanya'da bebeği doğduğu gün kendi öldü (2) Alanya'da bir gün önce ikinci kez baba olan okul müdürü hayatını kaybetti Alanya'da bir gün önce ikinci kez baba olan okul müdürü hayatını kaybetti

Son Dakika Güncel Has Parti Antalya İl Başkanlığına Ulaş Göktaş - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement