Elazığ'da bugün meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki depremde hasarlı bina çöktü - Son Dakika

Elazığ'da bugün meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki depremde hasarlı bina çöktü

2 ay önce

Geçtiğimiz 24 Ocak'ta 6.8'lik depremle sallanan Elazığ'da bugün 14.42'de merkez üssü yine Sivrice olan 4.2'lik bir deprem meydana geldi. Bir önceki depremde hasar gören Elazığ Merkez'e bağlı Abdullahpaşa Mahallesi'ndeki 6 katlı bina bu depremde daha fazla dayanamadı. Binanın boş olması olası bir facianın önüne geçti.

24 Ocak Elazığ Sivrice depreminde hasar gören ve boşaltılan 6 katlı bina bugün meydana gelen 4.2'lik depremde çöktü. 6.8'lik deprem sonra binanın boşaltılması ise faciayı önledi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığından alınan bilgiye göre, saat 14.42'de merkez üssü Sivrice olan 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

BİR ÖNCEKİ DEPREMDE HASAR GÖREN BİNA ÇÖKTÜ

Kent genelinde hissedilen depremden hemen sonra, merkeze bağlı Abdullahpaşa Mahallesi'nde bulunan ve 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8'lik depremde hasar gördüğü öğrenilen 6 katlı apartman çöktü. Çöken apartman daha önceki deprem nedeniyle boşaltıldığı için olası bir facianın eşiğinden dönüldü.

Elazığ'da bugün meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki depremde hasarlı bina çöktü
Son dakika: Elazığ'da 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

Abone Ol:Google'da Takip Et Paylaş: Facebook'ta Paylaş!Paylaş Twitter'da Paylaş!Tweetle Whatsapp'da Paylaş!GönderSon Dakika

Elindeki sıvıyı asansör ve kapılara süren esrarengiz kadın yakalandı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu elektronik posta yoluyla tehdit eden şüpheli tutuklandı ABC News kanalı, Pentagon'un Trump'ı koronavirüs krizinden aylar önce haberdar ettiğini yazdı